3.500 TL monitör önerisi

Nexai

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Yakın bir tarih içinde monitör seçimi için konu açmıştım; son olarak yaptığım araştırmalar ve arkadaşların tavsiyeleriyle 4 tane monitör arasında kaldım ve ince hesapta olan bir indirim görüp acil karar vermem gerektiğini düşündüm;

1. seçim Gamepower Intense X60.

2.seçim ASUS TUF Gaming VG27WQ1B.

3. seçim (ki içim buna çok gidiyor.) AOC CQ32g1.

4. seçim AOC CQ27G2U.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

İyi forular.

Arkadaşlar merhaba,

Yakın bir tarih içinde monitör seçimi için konu açmıştım; son olarak yaptığım araştırmalar ve arkadaşların tavsiyeleriyle 4 tane monitör arasında kaldım ve ince hesapta olan bir indirim görüp acil karar vermem gerektiğini düşündüm;

1. seçim Gamepower ıntense X60.

4. seçim AOC CQ27G2U.

İyi forular.

AOC monitörü çok istiyormuşsun ona benzer olan Monster'ın monitörü var bakabilirsin ona 2K VA 165Hz.
Arkadaşlar merhaba,

1. seçim Gamepower ıntense X60.

4. seçim AOC CQ27G2U.

İyi forular.

Üstelik 3000LIRA ölü piksel garantili.

Büyük ekran seviyorsanız Xiaomi'nin 34" monitörü var, 3500 liraya bulunabiliyor.
Attığınız 4 monitörden de daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu arada attığınız ürünlerdeki indirimler sahte gibi bir şey, zaten piyasa fiyatı 3500 lira olan monitörü 4100 liradan 3500 liraya düşürmüş gibi gösteriyorlar. Akakçe'den piyasa fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

ASUS olan monitör ucuz geldi ve güzel duruyor.

RTX 2060S için 2k monitör mantıksız gibi geldi. O ekran kartı ile 2k çözünürlükte 144Hz alamazsınız gibi.
Yorumun için teşekkürler evet belki 144 hz alamicam ama şuan kullandığım monitör AOC G2460VQ6 gözlerimi yoruyor ve renk kalitesi nedeniyle değiştirmek istiyorum çift ekran olarak kullanıcam bunu. İleride muhakkak ekran kartımı değiştireceğim için şimdiden ileriye dönük bir yatırım fena olmaz diye düşünüyorum.

Büyük ekran seviyorsanız Xiaomi'nin 34" monitörü var, 3500 liraya bulunabiliyor.
Attığınız 4 monitörden de daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu arada attığınız ürünlerdeki indirimler sahte gibi bir şey, zaten piyasa fiyatı 3500 lira olan monitörü 4100 liradan 3500 liraya düşürmüş gibi gösteriyorlar. Akakçe'den piyasa fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.
o açıdan bakmamıştım hiç yorumun için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı