3 adet GTX 1660 Super ile mining

Alfo

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Herkese merhaba arkadaşlar. Mining yapmayı düşünüyorum. Yaklaşık 3 haftadır araştırıyorum ancak çok fazla bilgi kirliliği oluştu kafamda. Şu an Ethereum düşüyor ancak kazım zorluğu da düşüyor ve gelir artıyor. Bazı mining gelir hesaplama sitelerinden baktığım kazançlara göre günlük 13-16 dolar arası kazanç gösteriyor. Bu ne kadar doğru? Günlük 10 dolar da bıraksa kâfi bana. Yeni başlayacağım için çok bir bilgim yok. Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aslında şu an dolar karşılığından öte Mh/s değerine odaklanmalısınız. Sonuçta ETH elbet bir düşüp bir gün yine çıkacak. Ortalama 25 Mh/s'ta çalıştırsanız 3 kart 75 Mh/s eder. Bu da aylık 0.2325 ETH yapar. Dediğim gibi dolar karşılığına şu an bakarsak yanıltıcı olacak ama yine de söylersem aylık 340$+ civarı para yapıyor.

İşin en karlı yöntemi düşük iken kazdığınız ETH'ları yükseldiğinde satmak.

@Ek01000 teşekkürler hocam. Aldığım 3 kartın modeli Asus ROG Strix. OC yaparak 30 MH/s aştığını gördüm çoğu yerde. Bunu yapabilir miyim? 90 Mh/s ile çalıştırmayı düşünüyorum kartları. ETH leri uzun süre elimde tutmayı düşünüyorum.

@Alfo denenebilir ama net bir bilgim olmadığı için yönlendirmek istemedim. +900 Memory ile denemeye başlarsınız. Eğer 90 Mh/s tutturursanız çok sağlam olur. Bol kazançlar hocam.

@Ek01000 teşekkürler hocam. Aldığım 3 kartın modeli Asus ROG Strix. OC yaparak 30 MH/s aştığını gördüm çoğu yerde. Bunu yapabilir miyim? 90 Mh/s ile çalıştırmayı düşünüyorum kartları. ETH leri uzun süre elimde tutmayı düşünüyorum.
Bende aynı kart var, fazla zorlamadan Memory Clock'u 650 Power'i %60 yaptım 29 Mh/s ile kazıyorum. 3 kartta aynı anda kullanıldıklarında aynı değeri verirler mi onu bilmiyorum.

Bende aynı kart var, fazla zorlamadan Memory Clock'u 650 Power'i %60 yaptım 29 Mh/s ile kazıyorum. 3 kartta aynı anda kullanıldıklarında aynı değeri verirler mi onu bilmiyorum.

Veriyor hocam parçaları aldım yapıyorum. 32 Mh/s alıyorum ancak Memory clock -502, Core clock -502 Power limit 60 olunca 32Mh/s veriyor. Kartlarım ASUS ROG STRIX

Geri
Yukarı