3 adet GTX 1660 Super ile mining

Cpu-z programında yazıyor indirip bakabilirisiniz eğer mining yapıyor iseniz hiveostata yazar markanın altında
Teşekkürler, GPU-Z'de yazıyormuş, buldum.
İlginçtir Memory en fazla 830 yapabiliyorum, üzerine çıktığım zaman "Madencilik sırasında hata: Kaynak yetersiz" hatası veriyor ve kazma duruyor.

En fazla aldığım değer bunlar. Artık bunla devam, 30 da kötü sayılmaz.

Ekran Alıntısı.PNG

Cpu-z programında yazıyor indirip bakabilirisiniz eğer mining yapıyor iseniz hiveostata yazar markanın altında

Mikron ise bunu yapabilirsin.
Eki Görüntüle 920946
Eki Görüntüle 920944
Hocam maalesef anlamadığım şekilde Memory 830'u geçince miner programı kaynak yetersiz hatası veriyor, çalışma duruyor. 1000 yaptık ekran kapanıp açıldı. Sebebini de bilmiyorum. Mecburen 830'da kaldım. Mh/s 30 kalacak artık.

Son düzenleme:
Hocam ekran kartınız hata veriyor, stabil çalışamadığı için hata veriyor. Çok da yükseltmeyin kartı yakarsınız. Şunu da belirteyim orada yazan 50 derece çekirdeğin sıcaklığı. Belleklerin sıcaklıkları çok daha yüksektir. Bunların sıcaklığını ölçecek sensör yoktur o yüzden sıcaklığı göremezsiniz. Rtx kartlarda var bu sadece. Kartın arkasını ellediğinizde elinizi fazla tutamazsınız, öyle ısınır. O yüzden fazla hız aşırtmaya çalışmayın.

Hocam ekran kartınız hata veriyor, stabil çalışamadığı için hata veriyor. Çok da yükseltmeyin kartı yakarsınız. Şunu da belirteyim orada yazan 50 derece çekirdeğin sıcaklığı. Belleklerin sıcaklıkları çok daha yüksektir. Bunların sıcaklığını ölçecek sensör yoktur o yüzden sıcaklığı göremezsiniz. Rtx kartlarda var bu sadece. Kartın arkasını ellediğinizde elinizi fazla tutamazsınız, öyle ısınır. O yüzden fazla hız aşırtmaya çalışmayın.
Hocam son ayar bunlar, sizce sıkıntı yaratacak bir düzeyde ayar var mı?
Bundan fazla yükseltmeyeceğim.

Ekran Alıntısı.PNG

Ey hortlatacağım bu konudaki değerli arkadaşlarım bunu yaparak güle sevine kazalım. Bende de şu an 1660 super var ve 70w ortalama tüketim ve ortalama 33mhs kazım yapıyorum. Denemek isteyen öncelikle biosunuzdan peg0 ayarını gen 3 ve mining ayarını aktif etsin ekran ayarını igd yapsın ve son olarak power lossu on yapsın ses ile işiniz yoksa hd audioyu kapatsın. Afterburner ile core -400 memory 1300 pl 51 fan 55 yaparak aynı benim gibi kazım yapabilirler. İşin ilginç yanı bu ayarları 3070den esinlendim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı