3 ay kala günde 8 saat çalışarak 100 bin gelir mi?

mertaksoy66

Hectopat
Arkadaşlar sizce sınava 3 ay kala günde 8 saat çalışarak sayısalda 100k gelir mi? TYT sıfıra yakın AYT sıfır sizce mümkün mü? Daha 8.5 ay var ne 3 ay demeyn bunu 3 ay kala yazmışım gibi düşünün belli sebeplerden ötürü sizce 0'a yakından 3 ay kala tabiri caizse eşsek gibi çalışarak 100k olabilir mi tecrübeli olan varsa bu konuda.

Eğer öğrenme zorluğun filan yoksa günde 8 saat verimli çalışma ile girersin, asıl mesele o kadar saat verimli çalışamayacak olman.(Burda sıfır derken temel matematiğe ve ortaokul bilgilerine sahip olduğunu varsayıyorum, onlar yoksa uğraşma hiç)

Eğer öğrenme zorluğun filan yoksa günde 8 saat verimli çalışma ile girersin, asıl mesele o kadar saat verimli çalışamayacak olman.(burada sıfır derken temel matematiğe ve ortaokul bilgilerine sahip olduğunu varsayıyorum, onlar yoksa uğraşma hiç)

Tabii ki var temel matematik sizce olur mu 3 ayda 100k veya 130k TYT ve AYT var.

Tabii ki var temel matematik sizce olur mu 3 ayda 100k veya 130k TYT ve AYT var.
Yani tyt fizik kimya biyoloji matematik geometri ayt geometri matematik fizik kimya biyoloji 8 saat verimli çalısabilirim sence cokmu zor 100k sadece temel matematik var az cok

100 binin içerisinde zevk için giren üniversiteliler , mühendisler , öğretmenler var. 100 bin kazanması kolay bir sıralama değil. Sınava başından beri çalışan ve önemseyen 300-350bin tane öğrenci çok rahat vardır. 3 ay kala yapabileceğin en iyi şey seneye sınava nasıl çalışacağını ayarlamak olur.

Kişiden kişiye değişir, günde minimum 3 saat çalışıp 2 kere sınava girip 100 bine giremeyen de tanıdım, son 6 ay kala çalışıp 100 bine giren de tanıdım. Bu sizin temel bilginize ve öğrenme hızınıza bağlı. Benim tavsiyem mümkün olduğunca erkenden çalışmaya başlamak, verimli çalışmak.

Yani tyt fizik kimya biyoloji matematik geometri ayt geometri matematik fizik kimya biyoloji 8 saat verimli çalısabilirim sence cokmu zor 100k sadece temel matematik var az cok
8 saat verimli çalışmak için kuvvetli bir motivasyon ve irade lazım, çalışırsan 90 gün x 8 saatten 720 saat eder ki bu gayet iyi bir süre her şeyi öğrenmek için, ben lise hayatım boyunca onun çeyreği kadar ders çalışmamışımdır :D. Ha ama o kadar bilgiyi kafaya soktuğunda kafan çok ağır yorulacak onu da hesaba kat, sana tavsiyem 3 ay 8 saat çalışacağına 6 ay 4 saat filan gibi çalışırsan daha iyi olur.

Arkadaşlar sizce sınava 3 ay kala günde 8 saat çalışarak sayısalda 100k gelir mi? TYT sıfıra yakın AYT sıfır sizce mümkün mü? Daha 8.5 ay var ne 3 ay demeyn bunu 3 ay kala yazmışım gibi düşünün belli sebeplerden ötürü sizce 0'a yakından 3 ay kala tabiri caizse eşsek gibi çalışarak 100k olabilir mi tecrübeli olan varsa bu konuda.

Merhaba seninle aynı sorular içerisindeyim bu sene sınava gireceğim ve durumum aynı, senin için sonuçlar ne oldu başarabildin mi?

Geri
Yukarı