3 ayda A1 İngilizce nasıl geliştirilir?

Sık sık tekrar etmen lazım. Duolingo vb. uygulamaları da kullanabilirsin, onlar seviyeye göre alıştırmalarda sunuyor.

Onun dışında fazlasıyla İngilizce altyazı, kitap veya herhangi bir şey okuyabilirsin.

Growtopia. Şahsen ben daha ilkokul 2'deyken ingilizce biliyordum ayrıca kendim öğrenmiştim.
Oyun vb. de yardım eder hocam ama İngilizce sadece oyunla olmaz.

Busuu kullanabilirsin, C1'e kadar götürüyor. Birçok dili de öğrenme imkanın var. Tabii ücreti de var. 🥹

Onun dışında Özer Kiraz'dan konu anlatımı dinleyip ek olarak kelime vs. ezberleyerek de geliştirebilirsin. 🥰

Sık sık tekrar etmen lazım. Duolingo vb. uygulamaları da kullanabilirsin, onlar seviyeye göre alıştırmalarda sunuyor.

Onun dışında fazlasıyla İngilizce altyazı, kitap veya herhangi bir şey okuyabilirsin.

Oyun vb. de yardım eder hocam ama İngilizce sadece oyunla olmaz.
hocam sadece oyunla şuan c2 seviyesindeyim siz düşünün. tercümanlık bile yapıyorum.

Ben de b2-c1 arasında olmam lazım, ama ayriyeten dil öğrenme platformları da kullanıyorum ve Discord üzerinden ingilizce konuşan kişilerle muhabbet ediyorum.
tebrik ederim discord dan konuşmanız güzel. bu şekilde devam edin. daha hızlı öğrenemezsiniz gibi. ancak bir tavsiyem var ben geçen yaz 3 ay boyunca evde youtube'dan almanca çalışmıştım ve a1-a2 seviyesine gelmiştim(günlük 3 saat)

tebrik ederim discord dan konuşmanız güzel. bu şekilde devam edin. daha hızlı öğrenemezsiniz gibi. ancak bir tavsiyem var ben geçen yaz 3 ay boyunca evde youtube'dan almanca çalışmıştım ve a1-a2 seviyesine gelmiştim(günlük 3 saat)
Tavsiye için sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı