3. doz aşı olunmalı mı?

Okuduğunu anlama kabiliyetini edinmeden millete boş atma lütfen.

Yoo gayet anladım ve cevabımı ona göre verdim. "fazla bile" falan demişsiniz. İşte ben de size soruyorum, siz virolog musunuz da bunun azlığı fazlalığı konusunda net fikir sahibi olabiliyorsunuz? Bunu sormuştum yani. Yine soruyorum, siz virolog musunuz? Nasıl yettiğine karar verdiniz? Elinizde kesin, bilimsel veriler mi var? Yoksa siz de verdiğim örnekteki emlakçı bakkal vs. gibi uzmanlığınız olmadığı bir konuda atıp tutuyor musunuz? Yani yüzlerce virolog, doktor, bilim insanı her gün araştırma yapıyor, saatlerini laboratuvarda harcıyor ve ona göre bir sonuç elde edip bizlere yol göstermeye çalışıyor. Siz bu kadar bu lanet virüsten kurtulmak için gece gündüz çalışan insanın aksine, kendi başınıza buna karar verdiyseniz ya çok ulvi bir bilim insanısınız ya da diğer seçenek. Alınganlık yapmaya gerek yok. Elinizde varsa 2 doz aşının kesin yettiği ile ilgili bilimsel veri paylaşın biz de öğrenelim.

Hocam tamam da 3. dozdan sonra etrafımdan yatalak olan kişi sayısı çok oldu, diyelim doz sayısı 5-6 oldu, o zaman ne olacak; ben bundan korkuyorum.

Doz sayısı zaten 5-6 olan insanlar var zamanla olunacak bu dozlar da neden korkuyorsun ki?
Benim çevremde de 3. doz olan birçok kişi var bir problemle karşılaşmadılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı