3 gün mining ekran kartına ne yapar?

Mining kartta zarar vermez doğru sıcaklıkta doğru ayarlarla adamlar en dandik RX580'lerle bile 3-4 yıl ETH kazıyorlar kartta tornavida bile değmeden 3 günde karttına bir şey olmaz 3 gün içinde olabilecek şey fanın arızalanabilir termal macunun kuruyabilir. Miningin kartta verdi Max zarar budur.

Tamamen kaç derecede çalıştığına bağlı, ha 3 gün boyunca oyun oynamışsınız ha mining yapmışsınız arada bir fark yok.

Hala tek kartla bir getirisi yok diyenlerle dolu ortalık. Nereden aldınız bu bilgiyi hala çözemedim. Kanser gibi yayılmış bir de onu da anlayamıyorum.

3 günde size bir getirisi olmaz, 1 ay boyunca çalışan tek 8 GB 5700XT ise güncel kur ile ayda 900 lira civarı bırakır elektrik maliyeti çıktıktan sonra.

Katılıyorum, elimde RX 580 4 GB tek ekran kartı var 27.52 MH/s alıyorum. Aylık 60.62 dolar ediyor. (artıp azalabilir.) O yüzden aldırış etmeyin.

Oyunlarda 70 80 veya 90 derecelerı gören kartlarla mınıngde 60 derece de stabıl kalan kartları konusuyoruz değil mi :D bu işe sadece 1 adet ROG STRIX 1070 ile başladım tek basına bıle getirisi gayet tatmin ediciydi.

Geri
Yukarı