3 Haftada LGS kazanılır mı?

Selam, son yaptığım denemede puanım 330 civarlarındaydı, 3 haftayı verimli bir şekilde geçirebilirsem 420-430 puana yükselebilir miyim? Denemede sözel kısım 6 yanlış sayısal kısım 12 yanlış 10 boş. Matematikte eksiğim fazla; fen fena değil.

Bunu yapabilmek için çok iradeli ve zeki birisi olman lazım her gün 6-7 saat çalışmak falan. Ama konu eksiğin varsa pek şansın yok çünkü insanlar konuları bitirdi ve deneme çözüyor.
böyle kötü şeyler yazmaktan nefret ederim ama doğru olanlar bu

Selam, son yaptığım denemede puanım 330 civarlarındaydı, 3 haftayı verimli bir şekilde geçirebilirsem 420-430 puana yükselebilir miyim? Denemede sözel kısım 6 yanlış Sayısal kısım 12 yanlış 10 boş. Matematikte eksiğim fazla; fen fena değil.
2019 LGS de sözeli neredeyse fulledim eksiksiz matematikten sadece 7 soru yapabildim 6 sı doğru fenden ise 15 soru yaptım 12 si doğru 340 puan meslek lisesi :/

Selam, son yaptığım denemede puanım 330 civarlarındaydı, 3 haftayı verimli bir şekilde geçirebilirsem 420-430 puana yükselebilir miyim? Denemede sözel kısım 6 yanlış sayısal kısım 12 yanlış 10 boş. Matematikte eksiğim fazla; fen fena değil.

Son 2 gün çalışıp 430 almıştım, gerçi LGS değildi ama arada pek fark olacağını düşünmüyorum.

Selam, son yaptığım denemede puanım 330 civarlarındaydı, 3 haftayı verimli bir şekilde geçirebilirsem 420-430 puana yükselebilir miyim? Denemede sözel kısım 6 yanlış Sayısal kısım 12 yanlış 10 boş. Matematikte eksiğim fazla; fen fena değil.
Kazanırsan gel bide beni kazan. 12 yanlış 10 boşta fena değil, değildir. Berbattır çok kötüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı