3. parti yazılımdan dolayı Valorant'ta HWID ban aldım

jrurahera

Centipat
Yer
İstanbul
Bilgisayarımda GTA 5 için 3. parti yazılım vardı ve bu üçüncü parti yazılımıda tetikleyen bir program vardı. Program Valorant'a girerken açıktı ancak Valorant ile hiçbir alakası yoktu ve direk hesabım sınırsız olarak ban yedi ve HWID ban yedim. HWID ban nasıl kaldırırım? Bilgisayarı sıfırlayınca kalkar mı?

Bilgisayarımda GTA 5 için 3. parti yazılım vardı ve bu üçüncü parti yazılımıda tetikleyen bir program vardı. Program Valorant'a girerken açıktı ancak Valorant ile hiçbir alakası yoktu ve direk hesabım sınırsız olarak ban yedi ve HWID ban yedim. HWID ban nasıl kaldırırım? Bilgisayarı sıfırlayınca kalkar mı?
Hayır kalkmaz. Spoofer'lar var bunun için ama riot'a ticket atabilirsin önce bir yanlış anlaşılma olmuş tarzı.

4 yıl önce mouse sürücüm yüzünden ban yedim macro vs değil direkt sadece sürücü yüzünden. Atmadığım ticket kalmadı dönüş bile yapılmadı boşa uğraşma yeni bir hesap açmaya bak.

Geri
Yukarı