3 tane Windows.old klasörü geldi

BoRTi07

Decapat
Daha fazla  
Selam, şu foruma girmeden önce Windows 7 atacaktım fakat mavi ekran veriyordu sonra koca yürekli ağam dediki Windows 7 kaldırmıyor Win 8.1 at. Attım bu sefer internet driveri sorun çıkarıyordu. Windows 10 attım okey her şey güzel sonra ilk Windows 10'daki dosyalar geri gelmeye başladı. Gene format attım gene geldi PC'yi kirmama az kaldı. 3 tane Windows old klasörü var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski kullandığınız Windows sürümündeki klasörler. Özel bilgilerinizi alırsanız silmenizde bir sakınca yok diye düşünüyorum.
200 GB 😳
Silebilirsiniz hocam o'kadar sinilenmeyin. Windows 10 iso indirmeye çalışmışsınız kendi programı ile.
Abi 200 gb ye yakın klasörler 2 3 güne silinir
Format atarken size 2 seçenek sunar. 1.si Yükselt. 2.si Özel. Siz hangisini seçtiniz?
Özeli seçtim

Hocam diskinizde bir yer açın oraya önemli bilgilerinizi atın. Diğer tarafı format ekranında silin. Yani C)klasörünü silin. D) klasörüne önemli dosyalarını atın. Böylece temiz kurulum olmuş olur.
Bilgisayarda hiç önemli bir dosyam yok hepsi silinsin
Dediğim gibi. İçindeki özel bilgilerinizi farklı bir klasöre atıp .old klasörlerini silebilirsiniz.
Hiç bir şekilde özel dosyam yok 200 GB yi silmek gerçekten günler sürebilir??

Hocam özel dosyanız yok ise baştan formata geçin Biostan boot ayarlarına gelin ve usb'yi 1.sıraya alın. Sonra yeniden başlatın format ekranı geldiğinde altta gelişmiş seçenekler olacak. Oraya gelin ve diskinizi biçimlendirin. Sonra ise next next next :D . Temiz kurulum yapmış olacaksınız ve windows harici hiç bir dosya bulunmayacak.

Hocam özel dosyanız yok ise baştan formata geçin Biostan boot ayarlarına gelin ve usb'yi 1.sıraya alın. Sonra yeniden başlatın format ekranı geldiğinde altta gelişmiş seçenekler olacak. Oraya gelin ve diskinizi biçimlendirin. Sonra ise next next next :D . Temiz kurulum yapmış olacaksınız ve windows harici hiç bir dosya bulunmayacak.
Hocam eğer olursa Allah razı olsun diyip dua edeceğim denemeye gidiyorum hoscakalin iyi geceler

Yeni konular

Geri
Yukarı