Oyun 3 yıllık Xbox Gold 585TL

Kanka yok. Aboneliği uzat çıkmıyor. 1 senelik aldım 1 aylık da Ultimate aldım. Gerisi hikaye.

Evet az önce başarıyla paramı kaybettim. Ultimate'i iptal edip deneyeyim dedim. Ultimate iptal edince tüm 1 senelik gitti ve 44.90 iade aldım. Gold iade olmamıştır herhalde diyerek 1 senelik Gold daha aldım ve baktım ki şu an 1 Ocak 2024'e kadar diye gözüküyor. Yani 180 liram gitti.

2 tane Gold 1 senelik gözüküyordu ama 2024 1. aya kadardı. Birini iptal ettim, ikisi de gitti. 180 liram çöp oldu an itibarıyla.

Yurt dışı desteğe durumu anlatınca Gold aboneliği hesaba geri yüklüyor. 8 aylık Ultimate aboneliği iptal etmiştim 7 aylık Gold yüklediler hesabıma.

Firefox developer tarayıcısı ile başarabildim ve 3 yıllık Game Pass Ultimate aboneliği aldım :D

Ben ilk defa aldım ama olmuş mu şimdi biz 1 aylık ultimate alıp 3 senelik ultimate sahibi mi olduk aydınlatırsanız sevinirim.
1672680689362.png

Siz zaten 1 yıllık Gold'un üzerine aldığınız Ultimate varken mi 3 yıla uzatmayı deniyordunuz ben anlamadım. 3 yıl Gold yapıp ondan sonra Ultimate almanız gerekiyordu.
Hocam bu konuda bilgilisiniz sanırım doğru mu olmuş acaba?

Bir şey merak ediyorum bende 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu var. Acaba bu kodu kullanıp daha sonra 3 senelik alabilir miyim?

Bir şey merak ediyorum bende 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu var. Acaba bu kodu kullanıp daha sonra 3 senelik alabilir miyim?
Deneyeceksen önce 3 yıllık al. Sonra ultimate kodunu kullan. Bu şekilde monster ın verdiği kod ile 3 yıla tamamlayan olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Yine de iyice bir araştır öyle yap.

Altif üyelik varken sakın üstüne Live Gold almayın, 12 aylık Live Gold’u 4 ay olarak ekler sadece.

Önce 3 yıl Live Gold alın, sonra 45 TL’ye ultimate almak yerine elinizdeki kodu deneyebilirsiniz yukarıdaki arkadaşın önerdiği gibi.

Bende olan 2 aylık kod sadece yeni Xbox Game Pass kullanıcıları için yazıyor. Bu durumda büyük ihtimalle 3 yıllık alırsam kodu kullanamayacağım.

Bende olan 2 aylık kod sadece yeni Xbox Game Pass kullanıcıları için yazıyor. Bu durumda büyük ihtimalle 3 yıllık alırsam kodu kullanamayacağım.
Ama Live Gold kullanıcısı olacaksınız, Game Pass değil, bir ihtimal kullandırtabilir.

2 aylık kodu kullanayım bitsin diye düşünürken yeni yılda zam gelebilir, bu yöntemi düzeltip 12 aylık üyeliği iptal edebilirler tamamen.

Eğer 3 yıllık istiyorsanız ve maddi imkanınız varsa bence şimdi yapın, 2 aylık kodu kullanamazsanız satarsınız.

Geri
Yukarı