Oyun 3 yıllık Xbox Gold 585TL

Adamların servis hizmetini bir ay boyunca kullanmak, bitmesine bir gün kala iade istemek ve bunu bir sene boyunca aynı şekilde sürdürmek. Benim etik değerlerime göre bunun hırsızlıktan farkı yok. Bir şeyi beğenmediğin, devam etmek, kullanmak istemediğin, vazgeçtiğin için iade edersin. Şirketler bu hakkı iyi niyetli kullanıcılar için sunuyor. Ama böyle kötü niyetli kullancılarda bir gram vicdan olmadığından vampir gibi son damlasına kadar suistimal ediyor..

Öteki konuda (3 yıl 585₺ konusu) sıkıntı yok. Sonuçta parasını ödüyorsun ve herkes indirimli fiyattan kullanmak ister.

arkadaşlar olan aboneliğimi iptal edip yaptım yardımcı olan ve entry i yazan arkadaşa çok teşekkür ederim 2026 ya kadar ultimate üyeliğim oldu bence toplanıp o arkadaşa baklava falan alalım.

P1 p2 mantığı nedir tam olarak. Pc de de bu şekilde kullanabilir miyiz?
Bir kişi ana hesap olarak kullanıyor öbür kişi yan hesap olarak ekleyip kendi ana hesabına dönüyor. Valla doğrusu hala çalışıyor mu emin değilim. Bir kişi xbox öbür kişi pc kullanıyorsa bu sistem en son birkaç ay önce çalışıyordu. İki kişi de pc üstündeyken çalışıyor mu emin değilim denemedik henüz.

Arkadaşlar olan aboneliğimi iptal edip yaptım yardımcı olan ve entry i yazan arkadaşa çok teşekkür ederim 2026 ya kadar Ultimate üyeliğim oldu bence toplanıp o arkadaşa baklava falan alalım.

Seninki aylık mıydı üstat. 6 ayım vardı daha benim iptal et yaptım fakat 6 ayın sonundaki tarihte iptal ediyor şimdiden etmiyor. :(

Seninki aylık mıydı üstat. 6 ayım vardı daha benim iptal et yaptım fakat 6 ayın sonundaki tarihte iptal ediyor şimdiden etmiyor. :(
Hocam bende iptal etti hatta kalan ücreti de iade etti sonrasında bu işlemleri yaptım tek farkı uzatma işleminde ilk önce 3 ay sonra 1 ayı açıp kapattım bende öyle geldi.6 aylık olduğu için olabilir acaba mesajlarda var mıdır senin gibi 6 aylık olup yapanlar

Hocam bende iptal etti hatta kalan ücreti de iade etti sonrasında bu işlemleri yaptım tek farkı uzatma işleminde ilk önce 3 ay sonra 1 ayı açıp kapattım bende öyle geldi. 6 aylık olduğu için olabilir acaba mesajlarda var mıdır senin gibi 6 aylık olup yapanlar.

Halletim hocam, Xbox contact kısmından İngilizce olarak bir müşteri temsilcisi ile konuştum. Onlar iptal ettiler arkasından aldım bende 3 yıllığı teşekkür ederim cevap yazdığınız için.

Adamların servis hizmetini bir ay boyunca kullanmak, bitmesine bir gün kala iade istemek ve bunu bir sene boyunca aynı şekilde sürdürmek. Benim etik değerlerime göre bunun hırsızlıktan farkı yok. Bir şeyi beğenmediğin, devam etmek, kullanmak istemediğin, vazgeçtiğin için iade edersin. Şirketler bu hakkı iyi niyetli kullanıcılar için sunuyor. Ama böyle kötü niyetli kullancılarda bir gram vicdan olmadığından vampir gibi son damlasına kadar suistimal ediyor..

Öteki konuda (3 yıl 585₺ konusu) sıkıntı yok. Sonuçta parasını ödüyorsun ve herkes indirimli fiyattan kullanmak ister.
Sonuna kadar katılıyorum. Bu tarz parazit kullanıcılardan dolayı firmalar yavaş yavaş desteklerini kısıyor. Garanti kapsamlarını daraltıyor. Ya da gerçekten sorun yaşayan kullanıcılar için uyguladığı yöntemleri kaldırıyor.

En net örnek olarak dell'i gösterebilirim. Kapıda garanti hizmeti vardı dell'in bilenler bilir. Sorun yaşadığınızda arıyordunuz servis eve gelip sorunlu parçayı değiştirip gidiyordu. Çevremden anakartına tornavida sokup kısa devre yaptıran mı dersin birçok kişi suistimal edince bu hizmeti kaldırdılar. Amazon da yakın zamanda birkaç avantajlı uygulamayı kaldırdı. Yazık gerçekten.

Geri
Yukarı