30.000 TL Civarında Otomobil Önerisi

Chevrolet markasını arkadaşım ile konuştum. Aveo su var onunda. Ancak Chevrolet Türkiyeden çekilmiş galiba. Öyle bir şey söyledi. İnternetten baktım orada da öyle yazıyor. Bu durumda yedek parça sıkıntısı olur mu? Yurt dışından gelirse pahalı olmaz mı?
2024'e kadar parça üretmeye devam ediyor. Her yerde parçası bulunuyor. Kalos araca bile parçayı rahat buluyorduk. Olmadı yurtdışından GM parçaları getirebiliyorsun. Opel servisleri bakıyor. Chevy Avrupadan çekilince arabanın değerleri düştü fakat az fiyata kaliteli araçlara biniyoruz bu yüzden. 2012 model 1.3 dizel Aveo kovalarsanız rahat edersiniz. 6 yaşında araç sonuçta. 1.3 dizel motor Fiat'ta kullanılan multijet motoru bu arada.

2024'e kadar parça üretmeye devam ediyor. Her yerde parçası bulunuyor. Kalos araca bile parçayı rahat buluyorduk. Olmadı yurtdışından GM parçaları getirebiliyorsun. Opel servisleri bakıyor. Chevy Avrupadan çekilince arabanın değerleri düştü fakat az fiyata kaliteli araçlara biniyoruz bu yüzden. 2012 model 1.3 dizel Aveo kovalarsanız rahat edersiniz. 6 yaşında araç sonuçta. 1.3 dizel motor Fiat'ta kullanılan multijet motoru bu arada.
Fiat dediniz aklıma geldi Linea lar hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?

Kalas gibi bir araba. Ne konfor var ne güvenlik... Amaç yakıttan tasarruf etmektense bence C4 daha mantıklı.
Yok yakıt açısından demedim de piyasada çok fazla olan bir araç alımı satımı daha hızlı olabilir diye düşündüm. O sıra bir abiye sordum 30 ile giderken kaza yaptım arabanın ciddi bir kısmı yok oldu dedi sanırsın ki 100 ile giderken kafa kafaya çarpışmışım gibi filan dedi :D Demek istediğinizi daha iyi anlamam faydası oldu :D

İkinci el piyasası en canlı olan Renault, alım satım konusu rahat. 2012 Fluence garantici tercih olacaktır.

Tucson içinizde kalacaksa alabilirsiniz ancak gürültülü, yavaş hızlanan bir araç. İkinci el araç alımında aracın modelinden çok durumu önemli.

İkinci el piyasası en canlı olan Renault, alım satım konusu rahat. 2012 Fluence garantici tercih olacaktır.

Tucson içinizde kalacaksa alabilirsiniz ancak gürültülü, yavaş hızlanan bir araç. İkinci el araç alımında aracın modelinden çok durumu önemli.
2012 Fluence ler çok iyi durumda yok bütçemde maalesef. Ama öneriniz için teşekkür ederim :)

B segmenti araç istemiyorsunuz fakat ben yine de söylemek isterim, Seat Cordoba 1.4 TDI çok iyi bir araç. 3 silindirli bir motora sahip olmasına rağmen performanslı bir araç. Babam 3 senedir kullanıyor gayet memnun. Yol tutuşu ve arabada yolculuk yapmak insana güven veriyor. Parça olarak sorun yaşamazsınız VW grup sonuçta.

Beyaz olanlarına bakmanızı tavsiye ederim. 2004 ve yukarısı olarak filtreleyin.

B segmenti araç istemiyorsunuz fakat ben yine de söylemek isterim, Seat Cordoba 1.4 TDI çok iyi bir araç. 3 silindirli bir motora sahip olmasına rağmen performanslı bir araç. Babam 3 senedir kullanıyor gayet memnun. Yol tutuşu ve arabada yolculuk yapmak insana güven veriyor. Parça olarak sorun yaşamazsınız VW grup sonuçta.

Beyaz olanlarına bakmanızı tavsiye ederim. 2004 ve yukarısı olarak filtreleyin.
Öneriniz için teşekkür ederim. Ama yukarıda da belirttiğim gibi bir tanıdığımız kötü bir kaza geçirdi Seat marka araç ile o yüzden babamın Seat araba istemeyeceğine eminim. Bizde şu an Seat'a güven düşük o yüzden yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı