30.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
30000
Teşekkür ederim.

Bak ben sana diyeyim Nitro'ya bak Victus'ta 16 bak istiyorsanız internet en araştır iyi bak millete çok bakma MSI da watt olayına dikkat et bazıları 45 wat ama benim diyeceğim bir 5 koy Victus var Acer'in var sanırım o 7 bin falan daha pahalıydı milletede öyle her önüne gelene inanma.

Uğur arkadaşımız dedi ki, biliyordum zaten sırf 4060 var diye attın ( sanki ekran kartı önemsizmiş gibi) 2 GB VRAM için soba mı alacaklar? Garip olan durum 4050/60 arasında VRAM haricinde de güç farkları olması.

Bak senin Excalibur'unda bir şey olmiyabilir ısınan cihazlar hadi sende isinmiyor ama bu cihazda kıronik sıkıntılarda. Var sende yok diye öbürü de olmayacak diye bir şey yok.

RTX 4060 alınacak ise en uygun seçenek HP victus 16 var ama o da 32.700 TL.

Yukarıda önerilen Acer Nitro 16 4050 gelecek hafta mumla aranacak. Tam F/P
26.800 TL

Bak ben sana diyeyim Nitro'ya bak Victus'ta 16 bak istiyorsanız internet en araştır iyi bak millete çok bakma MSI da watt olayına dikkat et bazıları 45 wat ama benim diyeceğim bir 5 koy Victus var Acer'in var sanırım o 7 bin falan daha pahalıydı milletede öyle her önüne gelene inanma.
Victus mantıklı geldi.

Bak senin Excalibur'unda bir şey olmiyabilir ısınan cihazlar hadi sende isinmiyor ama bu cihazda kıronik sıkıntılarda. Var sende yok diye öbürü de olmayacak diye bir şey yok.

RTX 4060 alınacak ise en uygun seçenek HP Victus 16 var ama o da 32.700 TL.

@Tobey Maguire olabilir gerçekten.

32.700'e Victus 16 çok iyi bu arada.

@mhtetik

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gülenleri Nitro 5, 16 ve Victus 16 olarak düşünelim😃

Dosya Ekleri

• 20231210_230215.jpg
    20231210_230215.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 27
RTX 4060 alınacak ise en uygun seçenek HP Victus 16 var ama o da 32.700 TL.

Kanka bunun işlemci i7 ile çok fark var mı bu hem fiyatı daha uygun Intel'in e göre batarya konusunda daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı