30.000 TL'ye güzel batarya performansı sunan telefon tavsiyesi

Bütçe
30000
S23 önerilir mi bilemedim, batarya konusunda işinizi göreceğinizi düşünüyor iseniz üstüne yoktur. Ama orta bir bataryaya sahip olduğu için bilemedim, tamamen sizin kullanımınıza bağlı, eğer bütçeyi artırma ihtimaliniz var ise S23+ alın gitsin, batarya olarak da daha iyi bir cihaz çok da uzun götürecektir sizi.

Bütçe bir tık artarsa s24 bakılabilir ama ekran çok geniş değil.
Yarın poco f6 serisi lansmanı var f6 ve f6 pro bekleyebilirsin.
s23(128gb olan ufs 3.1 depolama birimi kullanırken 256 gb olan ufs 4.0 depolama birimi kullanıyor haberin olsun 256 almanı öneririm.), s23+, 13t, 13t pro bakabilirsin.

1716419293766.png

DOSTUM S23 ALACAKSAN BAK GOOGLEDA ILK SIRDA CIKIYOR SAKIN BURADAN ALMA FORUMDA DA UYARDIK DOLANDIRICI SITE BURASI HABERIN OLSUN! ARYAGROSS GELDIMARKETTEN ALMA PARAN GİDER!

Eki Görüntüle 2202365

DOSTUM S23 ALACAKSAN BAK GOOGLEDA ILK SIRDA CIKIYOR SAKIN BURADAN ALMA FORUMDA DA UYARDIK DOLANDIRICI SITE BURASI HABERIN OLSUN! ARYAGROSS GELDIMARKETTEN ALMA PARAN GİDER!
Hocam akakçe ve epey ne güne duruyor. Google dan fiyatlara bakmıyorsunuz umarım :)

Hocam çok dolandırılan var o yüzden uyarayım dedim :) ne olur ne olmaz.
Hocam akakçe ve epey ne güne duruyor. Google dan fiyatlara bakmıyorsunuz umarım :)

Bütçe artarsa s24 bakılabilir ama ekran çok geniş değil.
Bütçe artıyor ise S23+ çok daha mantıklı bir seçenek olur, hem ekran daha büyük, ve batarya konusunda da daha iyi S24'e kıyas.
Oppo gibi markalar fiyata göre verdikleri özellikler çekici gelebilir ama emin olun 2sene sonra hepsi kasmaya başlar
Oppo'nun amiral gemisi cihazları ile tanışın isterseniz, Oppo Find X2 bile halen bir kasma donması yok. aktif en iyi kameralardan birine sahip bir markadır aynı zamanda, Samsung'dan daha stabil işletim sistemine sahip.

Bütçe artıyor ise S23+ çok daha mantıklı bir seçenek olur, hem ekran daha büyük, ve batarya konusunda da daha iyi S24'e kıyas.

Oppo'nun amiral gemisi cihazları ile tanışın isterseniz, Oppo Find X2 bile halen bir kasma donması yok. aktif en iyi kameralardan birine sahip bir markadır aynı zamanda, Samsung'dan daha stabil işletim sistemine sahip.
s23+ yerine s24+ almak çok mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı