30.000 TL'ye kadar 2K oyun için sistem önerisi

İşlemci soğutucu F/P olarak 7600X için iyi midir hocam? Sıvı soğutucular bayağı pahalıymış :(

Fp olarak iyi zaten forumun çoğu bu soğutucu kullanıyor o kadar fp yani.
7600X e stok ayarlar için yeterli gelir.
Bir de kasa olarak bu da hoşunuza gidebilir bu biraz daha geniş ve malezeme kalitesi iyi.
Bende iyice zorluyorum ha bütçeyi :D kusuruma bakmayın.

Fp olarak iyi zaten forumun çoğu bu soğutucu kullanıyor o kadar fp yani.
7600X e stok ayarlar için yeterli gelir.
Bir de kasa olarak bu da hoşunuza gidebilir bu biraz daha geniş ve malezeme kalitesi iyi.
Bende iyice zorluyorum ha bütçeyi :D kusuruma bakmayın.

30la açtık kasayı 40a doğru gidiyoruz hocam :D, değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim :) taksit falan yapabilirim inşallah :D 38.500TL civarında tuttu hocam son güncellemelerden sonra bu fiyat bandında bundan daha performanslı bir sistem toplanamaz sanırım :D

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar son hazırladığımız sisteme, bir de beklemeli miyiz yoksa hemen alalım mı? Yaza doğru karne indirimi vs düşer mi fiyatlar ?

Son düzenleme:
30la açtık kasayı 40a doğru gidiyoruz hocam :D, değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim :) taksit falan yapabilirim inşallah :D 38.500TL civarında tuttu hocam son güncellemelerden sonra bu fiyat bandında bundan daha performanslı bir sistem toplanamaz sanırım :D

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar son hazırladığımız sisteme, bir de beklemeli miyiz yoksa hemen alalım mı? Yaza doğru karne indirimi vs düşer mi fiyatlar?

Seçim geliyor bence diğer hocalarımın torunlarınada bakıp beklemeden alın.

Geri
Yukarı