30-35 bin TL laptop önerisi

bende legion 5 2022 sürüm i7 12700h 32gb ddr5 ram rtx 3070 Tİ kullanıcısıyım 2 hafta oldu alalı gönül rahatlığıyla legion al derim soğutması performansı şasi kalitesi 2k ekran paneli ve kalitesi ile çok stabil ve sorunsuz bir cihaz legionlar asla üzmez hiçbir konuda

Merhaba,
Lenovo Legion 5'in Intel i7 10. nesil ve RTX 2060 versiyonunu kullanmaktayım. Hem cihazdan hem servisinden aşırı memnunum. Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve sıkı bir oyuncu olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Her türlü sorunuza açığım.
Şimdiden cihazınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
Hocam servisinden hangi hizmeti alıp memnun kaldınız öğrenmek istiyorum. Ben 4 kere servise yolladım her seferinde daha da bozup geri yolladılar Allah belalarını versin diyorum.

Pahalı çıkacağını düşünüyorum. Fiyatlar ucuzlayıncaya kadar da çok süre geçer.
MSI tarafı 4000 serisinin en düşük modelini 40k civarından satışa sunmuş Hepsiburadada. Diğer markalarında ürünlerini sunması ve zamanın geçmesi ile birlikte fiyatlar düşecektir. Yeni modellerin teknolojisi dışında UserBenchMarkt'da 3070 ile 4060 GPU performans scorunu birbirine çok yakın gösteriyor. Tabii bekleyip beklememek size kalmış.

Hocam servisinden hangi hizmeti alıp memnun kaldınız öğrenmek istiyorum. Ben 4 kere servise yolladım her seferinde daha da bozup geri yolladılar Allah belalarını versin diyorum.
Sıvı teması. Onarım ücreti aldılar Asus gibi anakart değişim çakmaya çalışmadılar ve hızlıydı hocam. Gerçi benim satın aldığım bilgisayarın garantisi premium paketti kampanyada.

Yeni konular

Geri
Yukarı