30-40 bin TL laptop önerisi

Makaleler
5
Yer
Fortress Vader
30-40 bin TL arasında bir bilgisayar arıyorum. Önceliklerim uzun ömürlü olması, çok ağır olmaması, kaba durmaması, ekranının güzel olması ve pilde kullanırken en az 3-4 saat götürmesi. MUX Switch olsa güzel olur. Oynayacağım oyunlar daha çok hikayeli oyunlar olacak, Elden Ring, RDR2 vs. ancak CS:GO, Rust gibi oyunları da oynayacağım.

Ayrıca kafamın bir kenarında MacBook alıp rahatıma bakmak var, ne kadar mantıklı olur sizce?

30-40 bin TL arasında bir bilgisayar arıyorum. Önceliklerim uzun ömürlü olması, çok ağır olmaması, kaba durmaması, ekranının güzel olması ve pilde kullanırken en az 3-4 saat götürmesi. MUX Switch olsa güzel olur. Oynayacağım oyunlar daha çok hikayeli oyunlar olacak, Elden Ring, RDR2 vs. ancak CS:GO, Rust gibi oyunları da oynayacağım.

Ayrıca kafamın bir kenarında MacBook alıp rahatıma bakmak var, ne kadar mantıklı olur sizce?

Asus dün 32k TL idi.
Victus 2 gün önce 37k tl idi.

Mux bulunuyor. Ancak malzeme kalitesi çok iyi değil söyleyeyim. Aksine soğutması iyi.
Benim attığımda 4070 var o daha iyi bir seçim.

Herkese teşekkürler. Ancak şöyle bir düşüncem var, yaklaşık 1-2 sene önceye kadar ben de aşırı aktif bir şekilde laptopları inceliyordum. O zamanlarda TUF, Victus(gerçi sonralardan geldi bu) gibi laptoplar kendi markalarının alt segmente uygun modelleri olduğundan belli kronik sorunları oluyordu. Aşırı ısınma, IPS glow, kasanın kalitesiz olması gibi. Bu sorunlar aşıldı mı bu yeni modellerde?

3060 ile 3070 arasındaki performans farkını gösteren herhangi bir video var mı? Bu iki model açısından konuşursak tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı