30-40 bin TL laptop önerisi

Başta attığım Nitro var.
Teşekkür ederim nştro v15 serisinden iyi dşyorsunuz yani.

Isınma sorunu var mı.
ekran kartı wattı kaç biliyormusunuz.
Acer bu modeli downuprade mi acaba
Mux özelliği var mı

Bu konularda bilginiz var mı

Acer nştro v15 13620h 4050 modeline göre ekran kartı hariç çok bir farkedece bişi varmıdır

@tarantula901 Biraz sıcak çalışabilir. Ekran kartı 140W. 3.'de ne demek istediğinizi anlamadım? MUX var. Nitro V15 ile aralarında devasa fark var. Ekranı daha iyi, soğutması daha iyi vs. vs.

@tarantula901 Biraz sıcak çalışabilir. Ekran kartı 140W. 3.'de ne demek istediğinizi anlamadım? MUX var. Nitro V15 ile aralarında devasa fark var. Ekranı daha iyi, soğutması daha iyi vs. vs.
Nitro 5 sıcak çalışabilir yani öyle mi
3.de i7 13620 i7420h işlemcili laptoplar nitro serisi aspire olarak üretilirken nitro ismine dönüştürülüp satıldığı yazılıyordu sitede konusu var.
Nitro 5 daha mı iyi yani

Ben ilk başta acer i7 13620h ve 13420h işlemcili upgrade dedikleri laptopu alacaktım sonra vazgeçtim incelememde şunu almaya karar vermiştim.

Şimdi aspireyi alırsam victustun daha iyi diyorsunuz sanırım.

@tarantula901 O konuyu zaten ben yazdım 🙃 Aspire'da Victus 15'te iyi modeller değiller, konuyu tekrar okuyun.

Nitro 5 daha iyi kısaca.

@tarantula901 O konuyu zaten ben yazdım 🙃 Aspire'da Victus 15'te iyi modeller değiller, konuyu tekrar okuyun.

Nitro 5 daha iyi kısaca.
Siz yazdıysanız tamam ozaman sizin dediklerinize bakıyorum işte

normalde bi sonraki seri daha iyi olması gerekmiyormuydu anlamadım bende

Victustaki 13700 işlemciden dolayı karar verebilirdim sizin dediğiniz laptop iyiyse ona bakacağım.

aspire 16da okadar iyi değil değilmi

Oyuzden şunu sipariş verip senin konuyu gmrünce iptal etmiştim

Evet dediğim cihaz daha iyi, buna bakabilirsiniz yani.

Merhaba eğer bütçeniz yeterse ve ilgilenirseniz bende bu laptopu satıyorum. Klavye, mouse, RAM, SSD ve laptopun tamamı TR garantili ve sıfırdır. 1 ay önce aldım ama RTX 4060 kesmedi. Tekrar 4080 alacağım için satıyorum.

Geri
Yukarı