30 bin TL'ye mining için ekran kartı önerisi

Aldığın kart mining için tercih edilebilir mi? Diyeceğim şu aslında hazır sistemler satılıyor örneğin 10k içerisinde Ryzen 3600'ler falan değerli parçarlar oluyor. Ekran kartı aynı paraya denk gelmiş oluyor haksız mıyım?
Benim aldığım fiyattan alırsan eğer 7.5 ay amortisi var. Tercih edilebilir yani. O sistemleri alırsan ekran kartı hariç diğer parçaları 3K'ya anca satarsın. Kart 7K'ya gelmiş olur. Aradaki 1.5K farkı çıkarmak için kartı 3 ay çalıştırman gerekecek fazladan. Mantığı var mı sana kalmış.

Benim aldığım fiyattan alırsan eğer 7.5 ay amortisi var. Tercih edilebilir yani. O sistemleri alırsan ekran kartı hariç diğer parçaları 3K'ya anca satarsın. Kart 7K'ya gelmiş olur. Aradaki 1.5K farkı çıkarmak için kartı 3 ay çalıştırman gerekecek fazladan. Mantığı var mı sana kalmış.
Tam emin olmak için tekrar sorayım bu amazondan yaptığımız alışverişlerde. Sepetteki ödediğimiz tutardan başka ek olarak gümrük vergi herhangi bir ödeme daha yapmamız gerekmiyor değil mi? Her şey dahil fiyatıyla sipariş geçiliyor? Teşekkürler.

Ben Full 2. el RX 570-580 4 GB alıp ETC veya Ergo kazıyorum. ETH madenciliği de yapıyorum ama bu satten sonra Ethereum'a yatırım yapmak biraz riskli bence.

Tam emin olmak için tekrar sorayım bu amazondan yaptığımız alışverişlerde. Sepetteki ödediğimiz tutardan başka ek olarak gümrük vergi herhangi bir ödeme daha yapmamız gerekmiyor değil mi? Her şey dahil fiyatıyla sipariş geçiliyor? Teşekkürler.
Satıcı amazon ise vergiyi ödüyor kendisi, son ekranda görebilirsiniz vergiyi alıp almadığınız. Satıcı amazon değilse genelde vergiyi sizin ödemeniz gerekiyor sonradan. Son ekrandan kontrol edebilirsiniz dediğim gibi.

27 Ekimde elinde 4 adet 3060Ti sipariş verebilirsin şuan. Tanesi shipping hariç 6400 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Satıcısı Amazon Japonya.

27 Ekimde elinde 4 adet 3060Ti sipariş verebilirsin şuan. Tanesi shipping hariç 6400 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Satıcısı Amazon Japonya.
Aynı karttan sadece 1 tane sipariş verebilirsiniz, ayrıca sizin mesaj attığınız zaman liste fiyatı ne kadardır bilemiyorum ama shipping hariç diyorsanız siz de vergiyi hesaplamadınız demektir. Vergisi de var bunun. Şu anki fiyat ile her şey dahil 7300 liraya geliyor.

Aynı karttan sadece 1 tane sipariş verebilirsiniz, ayrıca sizin mesaj attığınız zaman liste fiyatı ne kadardır bilemiyorum ama shipping hariç diyorsanız siz de vergiyi hesaplamadınız demektir. Vergisi de var bunun. Şu anki fiyat ile her şey dahil 7300 liraya geliyor.

Ben bu kartı aldığımda toplam ödeyeceğim para mıdır 7300 lira?
Mining için RTX 2060 mı yoksa 3060 Ti mi sizce?

Ben bu kartı aldığımda toplam ödeyeceğim para mıdır 7300 lira?
Mining için RTX 2060 mı yoksa 3060 Ti mi sizce?
Ödeme ekranındaki son fiyatı alın, kullandığınız bankanın japon yeni kuruna bakın sonra bunları çarpın. Bu kadar basit bu işlem. Sepete ekleyip kart bilgisini girip siparişi tamamlamadan önceki son ekranda yazar fiyat bilgisi.

Amorti süreleri yakın. Aynı sürede eski kartı amorti etmenin bir mantığı yok.

Sepete 10 tane bile ekleyebildim fiyatı gösterdi. Ben 1 tane alabilirsiniz diye bir ibare göremedim.

Sepete 10 tane bile ekleyebildim fiyatı gösterdi. Ben 1 tane alabilirsiniz diye bir ibare göremedim.
İlk kez alışveriş yaptığınız çok belli. ürün size teslim edilmeden aynı ürünün 2.sini sipariş edemiyorsunuz ödeme ekranında hata veriyor. Deneyip görebilirsiniz eğer açık siparişiniz varsa. Ekran kartları için geçerli bu durum.
1633775054397.png

Geri
Yukarı