30 bin TL'ye telefon önerisi

Bütçe
30000
@Prokingest875 Kapanma ihtimali var ama düşük. Olursa yine yaptırırsınız bugüne bile baksak 32K bayılmaktan veya burada %103 vergi ile satın almaktan her türlü kârlı. Dediğim gibi düşük ihtimal zaten sizin daha server kaydı yapmanıza gerek de yok 16 ay hakkınız var 15. ayda falan server kaydını yapsanız da olur.
32'ye falan patlayacak şey derken? Mecazi yoldan model önerisi mi istedin yoksa pasaport kayıt ücretini mi kastettin anlayamadım. Model önerisi ise ben iPhone'cu adamım 15 Pro alırdım yerinde olsam 35'e falan :)
Ben s23 ultra istiyorum ya hocam :) yurtici s23 cok kucuk geliyor bana ve mantiksiz yani telefonun bi kendi kadar daha vergi vermek

@Prokingest875 Kapanma ihtimali var ama düşük. Olursa yine yaptırırsınız bugüne bile baksak 32K bayılmaktan veya burada %103 vergi ile satın almaktan her türlü kârlı. Dediğim gibi düşük ihtimal zaten sizin daha server kaydı yapmanıza gerek de yok 16 ay hakkınız var 15. ayda falan server kaydını yapsanız da olur.
32'ye falan patlayacak şey derken? Mecazi yoldan model önerisi mi istedin yoksa pasaport kayıt ücretini mi kastettin anlayamadım. Model önerisi ise ben iPhone'cu adamım 15 Pro alırdım yerinde olsam 35'e falan :)
Xiaomi 14 mü s23 ultra mi desem ve kayit xiaomide de gecerli mi hocam

Ben s23 ultra istiyorum ya hocam :) yurtici s23 cok kucuk geliyor bana ve mantiksiz yani telefonun bi kendi kadar daha vergi vermek

Xiaomi 14 mü s23 ultra mi desem ve kayit xiaomide de gecerli mi hocam
Mi 14 kamerasi cok guzel diyorlar ve islemci farki da cabasi cabasina da yd fiyatlari bi sirnaktaki akrabama sormam lazim yada burdan alriim akrabam var telefoncu

Yani benim 2sene icinde ayri olarak bu 2 3k'lik kayit disinda baska ne odemem gerekecek

Son düzenleme:
@Prokingest875 kayıt tüm Android cihazlarda geçerli dolayısıyla Xiaomi'de de geçerli. Ben S23U seçerdim daha iyi ve premium buluyorum. İşlemci ve kamera farkları kısmında net bilgim yok yanıltmak istemem. Gönlünüzde Xiaomi varsa onu alın sonra keşke demeyin :)
Sunu soracagim simdi aldigimi varsaysak agustos 2025 dedik ya temmuz 2025te kaydi yapsak oluyor,2seneye tamamlaninca da artik kapanma derdi tamamen yok oluyor degil mj

Sunu soracagim simdi aldigimi varsaysak agustos 2025 dedik ya temmuz 2025'te kaydi yapsak oluyor, 2seneye tamamlaninca da artik kapanma derdi tamamen yok oluyor degil mj

Evet hocam ne zaman server kaydı yaptığının bir önemi yok. Server kaydını yaptığın an ister 3 sene sonra yaptır veya yasal kullanım süren bittikten sonra yaptır ister aldığın gibi yaptır hiç fark etmez. Kapanma derdi biter.

Evet hocam ne zaman server kaydı yaptığının bir önemi yok. Server kaydını yaptığın an ister 3 sene sonra yaptır veya yasal kullanım süren bittikten sonra yaptır ister aldığın gibi yaptır hiç fark etmez. Kapanma derdi biter.
Teşekkürler

Hocam baska yerlere de baktim da xiaomide server kayıt yok da direnç kayıt varmıs mesela mi13ultra icin

Teşekkürler

Hocam baska yerlere de baktim da xiaomide server kayıt yok da direnç kayıt varmıs mesela mi13ultra icin
Belki s23U beni biraz asabilir bi gidip bakmak lazim mi13ultra da FİYATİNA göre baya iyi sadece direnc kayıt sıkıntı mi13u direnc kayitli kullanan birkac kisiye danistim

Son düzenleme:
Belki S23U beni biraz asabilir bir gidip bakmak lazim MI13ULTRa da FİYATİNA göre bayağı iyi sadece direnc kayıt sıkıntı MI13u direnc kayitli kullanan birkac kisiye danistim

Direnç kayıtın ben ne olduğunu bilmiyorum hocam. Sadece Samsung değil tüm Android cihazlara server kaydı yapılır diye biliyorum. Server kaydı ve direnç kayıt, aynı mantıkla çalışıyorsa size bunu yaptıranlar öyle dediyse bir sorun pek de olmaz gibi ama yine de araştırmanız lazım. Özünde bu IMEI atma işlemidir.

Geri
Yukarı