30 gün buzun içinde duran iPhone 12 sağlam bir şekilde çıktı

Ağır kazık geliyor bana, birkaç şeyi değiştiriyorlar telefonda yeni telefonumuz diye yarı katına satıyorlar. Ayrıca oyun oynamak içinde ideal değil günlük kullanım içinde çok daha iyi alternatifleri var daha ucuza. Çoğu kişide telefonu ''Aypon alıp millete hava atmak'' için alıyor sadece markanın ismi için.

Ağır kazık geliyor bana, birkaç şeyi değiştiriyorlar telefonda yeni telefonumuz diye yarı katına satıyorlar. Ayrıca oyun oynamak içinde ideal değil günlük kullanım içinde çok daha iyi alternatifleri var daha ucuza. Çoğu kişide telefonu ''Aypon alıp millete hava atmak'' için alıyor sadece markanın ismi için.
Bir telefona bu kadar para vermek bana da saçma geliyor o yüzden dediğinize katılıyorum sondaki söylediğiniz ise maalesef doğru.

@Arnadimo bilmiyorsan biliyor gibi yorum yapma bari. O cihazların yurt dışı fiyatı her sene çok yakın. Senin ülkende para değersiz olursa Apple ne yapsın?
Beni yurtdışı ilgilendirmez, beni Türkiye ilgilendirir. Ayrıca yurtdışında sadece Apple'nin fiyatı düşmüyor diğer telefonlarında fiyatı düşüyor.

@Arnadimo bilmiyorsan biliyor gibi yorum yapma bari. O cihazların yurt dışı fiyatı her sene çok yakın. Senin ülkende para değersiz olursa Apple ne yapsın?
Ülkemizden bahsediyoruz zaten Amerika'da asgari ücretli bir kişinin bir aylık maaşıyla 2 tane İphone alabildiği gerçeğini kimse unutmadı. ☹️

Yeni konular

Geri
Yukarı