30 gün buzun içinde duran iPhone 12 sağlam bir şekilde çıktı

Yalnız hocam iPhone 5G teknolojisini getirmesine rağmen zam yapmadı.
@Arnadimo Türkiye'de her cihazın fiyatı uçuk. Apple ise ekstra uçuk. Yapacak bir şey yok. Cihazlar tartışmasız çok iyi. Ve denildiği gibi 5G geldi ve zamsız geldi.
5G teknolojisinin masrafını karşılamak ve fiyatı aynı tutmak için kutu içeriği basitleştirildi kulaklık ve adaptör kutunun içinden çıkarıldı yani yine fiyat karşılandı.

5G teknolojisinin masrafını karşılamak ve fiyatı aynı tutmak için kutu içeriği basitleştirildi kulaklık ve adaptör kutunun içinden çıkarıldı yani yine fiyat karşılandı.

Kulaklık zaten yoktu sadece adaptör çıktı diye biliyorum. Diğer markalar 5G için 100-200 dolar gibi bir zam yaparken Apple yapmadı. Adaptör 100-200 dolar değildir herhalde :D

Kulaklık zaten yoktu sadece adaptör çıktı diye biliyorum. Diğer markalar 5G için 100-200 dolar gibi bir zam yaparken Apple yapmadı. Adaptör 100-200 dolar değildir herhalde :D.

Adaptör 20 dolar.

Zaten akif yazmış benden önce. Kulaklık pek şart mı bilemem ama kablosuz kulaklık devrine yavaştan geçilmeli diye düşünüyorum kulaklık teknolojisi kabloluları aratmayacak hatta 2’ye katlayacak kadar güçlü hale gelirse AirPods Pro gibi ufak tip kulaklıklardan bahsediyorum tabii ki de.

Geri
Yukarı