30 litre akvaryumda ne tür balıklar beslenebilir?

İdarelik alınırmı? sonrasında ne önerirsin uzun ömürlü kaliteli.
Hocam idarelik alınır aslında kaliteli ama çin malı. Kaliteli markalar Eheım, Tetra markaları. Onların Isıtıcıları güzel. Aquael kullanıyorum ben o da güzel orta seviye.

Hocam idarelik alınır aslında kaliteli ama çin malı. Kaliteli markalar Eheım, Tetra markaları. Onların Isıtıcıları güzel. Aquael kullanıyorum ben o da güzel orta seviye.
Bu ıstııcıyı alırım sonra Tetra alırım 50 lt ısıtabilecek orta fiyat tetra ısıtıcı önerirmisin.

Şelale filtre alacaktım ama lepistes yavrularını yutar diye korktum pipo filter ve hava motoru önerirmisiniz şuanlık idarelik lazım hava motoru ilerde kaliteli bi hava motoru alırım bide tek çift çıkış farkı ne ?

Şelale filtre alacaktım ama lepistes yavrularını yutar diye korktum pipo filter ve hava motoru önerirmisiniz şuanlık idarelik lazım hava motoru ilerde kaliteli bi hava motoru alırım bide tek çift çıkış farkı ne ?
Hocam lepistesler hızlı üreyen canlılar 2 ayda 1 30 yavru getiriyorlar en az diye biliyorum. Yutar evet fakat olmayadabilir. Pipo ve hava motoru hocam AtakanPetshop, Malawiİzmir, AkvaryumExpress sitelerine bakabilirsiniz güzel modeller ve Atakanpetshopta yorumlarda mevxut. Tek çıkışta bir alete hava veriyorsunuz çiftte iki alete hava veriyorsunuz. Size önerim Atakanpetshoptan pipo ve hava motorunu filtreleyip en ucuz olanından almanız. Hava motoru zaten ses yapıyor çünkü Alman kalitesi yani Eheim olmuyor diğerleri.

Küçük köpek balıkları muhteşem.

Köpek balığı dediğiniz Pengasus balığıdır ve bu hacimlerde asla beslenmez lütfen uzman olmadığınız konularda kulaktan dolma bilgilerle arkadaşların kafasını karıştırmayın.
Akvaryum.com sitesine üye olup balıklar hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz

Ortalama olarak 1 litre suya 1cm balık düşer. Balık türüne ısı derecesine vs. girmeden özet bir bilgi verdim.

Kaynak?
Kim demiş bunu acaba.
Chidlid=her türü için en az 150lt
Japon=hertürü için Balık başına 25-35lt
Lepistes=Her türü için bir çift başına 30-50lt
Pengasus=Min. 300lt
Vatoz=Her tütü için min 70lt

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı