300.000 TL'ye iki kişi için 1.3 MultiJet Fiat Palio alınır mı?

40300emre

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. 300 bin TL param var. Az yaksın, üzmesin, kimseye muhtaç etmesin diye bir araç almak istiyorum. 2 kişiyiz. Aklımda dizel Palio var. Sizlerin bu paraya önereceği dizel araç var mı?

Selamlar arkadaşlar. 300 bin TL param var. Az yaksın, üzmesin, kimseye muhtaç etmesin diye bir araç almak istiyorum. 2 kişiyiz. Aklımda dizel Palio var. Sizlerin bu paraya önereceği dizel araç var mı?
Eğer dizel istiyorsanız Palio güzel de bu devirde dizelin bir anlamı kalmadı. Atmosferik benzin + LPG bir araç daha mantıklı olur. Yakıt masrafınız dizelin 1/4'ü kadar olur; enjektör, turbo vs. sorunu da olmaz. Evet, güçsüz olur ama hem daha sorunsuz hem de daha ucuz olur.
Arkadaşım sırf bu yüzden Fiorinosunu satıp 1.4 Punto aldı.
Öneri vermeyi unutmuşum;
İlk nesil Polo olur, eski suratlı ama güzel
Palio'nun benzinlisi olur; hatta İtalyan motor 1.6 Sporting bulursan kaçırma.
Fiesta olur ama diğerleri arasında güçsüz
Clio 2'nin makyajsızları olur, 1.6 motorları güzeldir

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar. 300 bin TL param var. Az yaksın, üzmesin, kimseye muhtaç etmesin diye bir araç almak istiyorum. 2 kişiyiz. Aklımda dizel Palio var. Sizlerin bu paraya önereceği dizel araç var mı?

Dizel araç alınmaz hocam o bütçelerde çok masrafa sokar sizi benzinli araca yönelin daha iyi olacaktır.

Dizel araç sahibi olarak yazıyorum hem de d-4d gibi sorusuzluğu ile bilinen; atmosferik + lpg candır.
Yok turbosu yok egrsi yok bilmem neyi...

Eğer dizel istiyorsanız Palio güzel de bu devirde dizelin bir anlamı kalmadı. Atmosferik benzin + LPG bir araç daha mantıklı olur. Yakıt masrafınız dizelin 1/4'ü kadar olur; enjektör, turbo vs. sorunu da olmaz. Evet, güçsüz olur ama hem daha sorunsuz hem de daha ucuz olur.
Arkadaşım sırf bu yüzden Fiorinosunu satıp 1.4 Punto aldı.
Öneri vermeyi unutmuşum;
İlk nesil Polo olur, eski suratlı ama güzel
Palio'nun benzinlisi olur; hatta İtalyan motor 1.6 Sporting bulursan kaçırma.
Fiesta olur ama diğerleri arasında güçsüz
Clio 2'nin makyajsızları olur, 1.6 motorları güzeldir
Clio 2 de hoşuma gidiyor ama biraz bütçe aşıyor önerileri dikkate alacağım teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı