300-500₺ sessiz mekanik klavye önerisi

omerfaruk54_

Hectopat
Makaleler
1
Başlıktaki gibi 300-500₺ arasında bir mekanik klavye önerebilir misiniz? Sizden ricam önerdiğiniz mekanik klavyeler çok sessiz olması şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu : STRAFE RGB Mechanical Gaming Keyboard — CHERRY® MX Silent
bulabilirsen satın alabilirsin.
Hangisi Daha sessizdir 50₺ farklarla ikisinide buldum ama birinde bilek desteği var diğerinde yok hangini almamı tavsiye edersiniz?(Strafe daha sessiz diye biliyorum sanki ama)

Bu video dan farklarını görebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana sorarsan Cherry MX Red' in sesi oldukça güzel, rahatsız etmiyor ve hissiyatı ideal. MX Blue gibi değil en azından. Ama ultra sessiz istiyorsan videoda gördüğün gibi MX Silent alabilirsin. Ayrıca bulduğun Corsair Strafe RGB'nin linkini paylaşabilir misin?

Bu video dan farklarını görebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana sorarsan Cherry MX Red' in sesi oldukça güzel, rahatsız etmiyor ve hissiyatı ideal. MX Blue gibi değil en azından. Ama ultra sessiz istiyorsan videoda gördüğün gibi MX Silent alabilirsin. Ayrıca bulduğun Corsair Strafe RGB'nin linkini paylaşabilir misin?
Bulduğum RGB değil yanlız kırmızı ışıklı

Yeni konular

Geri
Yukarı