300₺ gamepad önerisi

Hocam BİM'de satılan 169 TL'ye geçen yıl almıştım bir dualshock frisby marka olması lazım gayette güzel iş görüyor. Hades ve ETS2 oynarken çok keyif almıştım PC'den :)

Birebir replika dualshock 4 var açıkçası çok bir fark yoktu videolarda gördüğüm kadarıyla. Bir bakabilirsiniz.

Onun dışında 400’e monster gamepad var mobil odaklı gibi duruyor ama bi bakabilirsiniz.
Replika ürünlere pek güvenim yok.Monsterlar güzel duruyor ama bütçemi aşıyor. Trust güzel gibi duruyor.

Replika ürünlere pek güvenim yok.Monsterlar güzel duruyor ama bütçemi aşıyor. Trust güzel gibi duruyor.
Rampage’in de dualshock gamepadi vardı zamanında ben de bakmıştım iyiydi ve fiyatı uygundu ancak şu an ne durumda bilgim yok.

Attığım modeli harika bende alırken trust çok bilindik marka değil diyerek aldım yorumları iyiydi harbiden cok sağlam cıktı sasırdım bende.Hafif ve taktığında direkt her oyunda görüyor ve çok rahat ayrıca da şık fiyat performans olarak harika al kesin (her gün fifa22,2k22,god of war) falan oynayan biri olarak diyorum.Titreşimi de harika bu arada.

Attığım modeli harika bende alırken trust çok bilindik marka değil diyerek aldım yorumları iyiydi harbiden cok sağlam cıktı sasırdım bende.Hafif ve taktığında direkt her oyunda görüyor ve çok rahat ayrıca da şık fiyat performans olarak harika al kesin (her gün fifa22,2k22,god of war) falan oynayan biri olarak diyorum.Titreşimi de harika bu arada.
Teşekkürler yüksek ihtimal alcam ben de.

Geri
Yukarı