300 lira klavye önerisi

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 300 lira bütçem var ve kırmızı veya kahverengi Switch bir oyuncu klavyesi istiyorum aklımda bu model var sizlerin tavsiyeleri nelerdir? Bütçeyi 400 liraya kadar zorlayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Technopat Sosyal'in milli 300-350 TL'lik klavyesini önerip gidiyorum.

Şaka bir yana Trust'ın bu klavyesini kullanıyorum ve baya kaliteli ancak Redragon'un da ondan aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum tek eksisi tuşlar çok dip dibe bana küçük gözüktü onun dışında gayet iyi bir markadır.

Son düzenleme:

Technopat Sosyal'in milli 300-350 TL'lik klavyesini önerip gidiyorum.

Şaka bir yana Trust'ın bu klavyesini kullanıyorum ve baya kaliteli ancak Redragon'un da ondan aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum tek eksisi tuşlar çok dip dibe bana küçük gözüktü onun dışında gayet iyi bir markadır.
Hocam bu klavyenin tasarımı pek içime sinmedi ve tuş silinme sorunu varmış sanırım başka bir öneriniz var mı?

Hocam bu klavyenin tasarımı pek içime sinmedi ve tuş silinme sorunu varmış sanırım başka bir öneriniz var mı?

Gamepower Ogre kullanan biri olarak fena değil fiyatına göre ama bence Redragon daha mantıklı çünkü Gamepower gibi markaların f/p ürünleri genelde arızalı oluyor, o yüzden önermem.

Maalesef bu fiyat segmentin de artık pek Red Switch'li mekanik klavye kalmadı çoğu Blue Switch'li.
Tuş silinmesi ise bende olmadı ancak bu tamamen şans işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı