300 TL Bluetooth kulaklık önerisi

TaoTronics SoundLiberty 92 modelini bilmiyorum fakat aynı markanın 53 Pro modelini kullanıyorum. Son derece memnunum. Müzik performansı gayet iyi, üzmez. Özellikle mikrofon performansı rakiplerine göre çok iyi. Kardeşimde Haylou'nun bir modeli vardı Airdots'a benzeyen. Onunla kıyaslayacak olursam mikrofon konusunda TaoTronics çok daha iyi. Saatlerce kullandığım oldu, hiç rahatsız olup çıkardığımı da hatırlamıyorum. Şarjı da gayet iyi gidiyor. Benim için tek sıkıntı şu, sağ kulaklık arada sırada kulağımdan düşüyor. Sol kulaklıkta hiç oynama yok ama sağdaki düşüyor. Diğer silikonları da denedim fakat çözemedim. Benim kulakiçi yapımdan dolayı olduğunu düşünüyorum. Kulaklıkla alakalı olsa ikisi de düşerdi diye düşünüyorum. 53 Pro ile 92 modellerinin özelliklerini karşılaştırmadım fakat silikonlu kulaklık kullanmayı düşünürseniz 53 Pro modeline de bakın derim.

Hocam kulaklığı kullanmaya devam ediyor musunuz?
Böyle bir sorun yaşadınız mı?

Hocam kulaklığı kullanmaya devam ediyor musunuz?
Böyle bir sorun yaşadınız mı?
Kullanıyorum dostum hiç yaşamadım. Çok nadir bazen bir saniyeden daha kısa süre kopma durumuna benzer bir şey oluyor fakat kendiliğinden düzeliyor. Rahatsız etmeyecek düzeyde bir durum ve çok nadir. Benim tek sıkıntım sağ kulaklık kulağımda durmuyor. Kutudan çıkan silikonları da denedim yine olmadı. Ya benim kulaklar farklı ya da sağ kulaklık sıkıntılı 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı