300 TL Bluetooth kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan rexxz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 233
Bu site Trust distribütörü. 3 sene önce Trust Nika Compact almıştım buradan. Hala sorunsuz kullanıyorum.

Yine aynı sitede daha önce adını hiç duymadığım HiFuture diye bir markanın modelleri de satılıyor bütçeniz dahilinde.
Bu site güvenilir mi? Emin olamadım. İnternette tam bir şey de yok.

Evet. Trust distribütörü. Satış yapıyor online alışveriş sitelerinde de. Kendi sitelerinden de satışı mevcut.
Alacaktım. Konu açtım güvenilir olmayabilir dediler. Yorumlarına baktım kötüydü. Sana güvenip tekrar almaya niyetlendim kablosu mikro-USB imiş vazgeçtim.

Alacaktım. Konu açtım güvenilir olmayabilir dediler. Yorumlarına baktım kötüydü. Sana güvenip tekrar almaya niyetlendim kablosu mikro-USB imiş vazgeçtim.
Evet, benim kullandığım da Micro USB. İlk başta ben de keşke Type-C olsaymış diyordum ama şarjı baya uzun gittiği için pek dert etmiyorum. 2 haftada bir falan anca kutusunu şarj ediyorum. Günde 1 saat dinlesem bile yani 2 hafta yetiyor kutusunun bataryası. Kendi kablosu da sürekli masamda duruyor, baya kısa bir şey zaten yer kaplamıyor.

179 liraya daha iyi bir şey bulunacağını da sanmıyorum.

Evet, benim kullandığım da Micro USB. İlk başta ben de keşke Type-C olsaymış diyordum ama şarjı baya uzun gittiği için pek dert etmiyorum. 2 haftada bir falan anca kutusunu şarj ediyorum. Günde 1 saat dinlesem bile yani 2 hafta yetiyor kutusunun bataryası. Kendi kablosu da sürekli masamda duruyor, baya kısa bir şey zaten yer kaplamıyor.

179 liraya daha iyi bir şey bulunacağını da sanmıyorum.
Bana dayanmaz gibi. Ben günde neredeyse 12 saat kulaklık kullanıyorum.

Geri
Yukarı