300 TL Civarı Kasa Önerisi (PSU yok)

Buradan vermek doğru mu değil mi bilmediğim için özelden linki atıyorum hocam, görebileceğiniz en kapsamlı inceleme :)

Sessiz kasa istiyorsan, kasa içerisinde kullanacağın fanların sessiz olmasına dikkat edeceksin. Kasa malzemesi ile sessizlik pek mümkün değil :)
Oda doğru ben kasayı fanla döşeyip hepsini düşük devirde çalıştırcam çünkü ama ne bileyim kasa gende sessizliğe bir katkısı olur diye düşünmüştüm.

Özel mesaj üyelere kapalıymış gönderemedim maelesef :D bütün slotlara fan takarsanız normal bir kasa ne kadar ses çıkarıyorsa o kadar ses çıkarıyor. Cooler master silencio fp 120 adlı yeni fan çıkardı, bu fanları eklerseniz ilerde gayet sessiz bir kasanız olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel mesaj üyelere kapalıymış gönderemedim maelesef :D bütün slotlara fan takarsanız normal bir kasa ne kadar ses çıkarıyorsa o kadar ses çıkarıyor. Cooler master silencio fp 120 adlı yeni fan çıkardı, bu fanları eklerseniz ilerde gayet sessiz bir kasanız olur.
Silencio 650 nin eksikleri nelerdir. (bıktırdıysam özür dilerim ama aklımda deli sorular var :D )

Silencio 650 Pure kullanıyorum. Hava tahliyesi yetersiz. Kasanın kapağını açık veya kapalı kullanmak sadece 1-2 derece fark ettiriyor. Kendim denedim. Corsair Graphite 230T öneririm. Mavi ledli, gri, pencereli modelini. ;)
11-139-028-TS.jpg

Silencio 650 Pure kullanıyorum. Hava tahliyesi yetersiz. Kasanın kapağını açık veya kapalı kullanmak sadece 1-2 derece fark ettiriyor. Kendim denedim. Corsair Graphite 230T öneririm. Mavi ledli, gri, pencereli modelini. ;)Eki Görüntüle 29105
Kasanın içindeki yalıtım malzemesi yüzünden içerisi biraz daha ısınıyordur peki kasa sessiz mi yada yalıtım sisteminin sessizliğe faydası var mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı