300 TL F/P kulaklık önerisi

Bütçe
300-400

Onur Talha

Decapat
Merhaba herkese. 300, taş çatlasa maksimum 350 TL var. FPS oyuncusuyum ve ses kasmak için iyi bir şey olması lazım. Şu zamana kadar hep stereo kulaklık kullandım ama iyi bir şey olursa 7.1'e de geçebilirim. Sizden istediğim bana kulaklık önermeniz. Aklımda Gamepower Luna kırmızı modeli var veya biraz daha para biriktirip MSI DS501 almak var. Ürünün kırmızı renk olmasını istiyorum ona da dikkat edin lütfen. Not: Eğer iyiyse 400 TL kulaklıkta önerebilirsiniz.
Şu anda aklımda olan MSI DS501 sizce nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığın oyunlarda sadece sağ ve sol ile ses kasıyor isen MSI DS501 mantıklı fakat Gamepower luna kullanıcısı olarak kesinlikle öneriyorum 7.1 olması bana göre MSI kulaklıktan daha iyi seçim geliyor çünkü R6 oynuyorum. Eğer gözlük kullanıyorsan luna alma gerçekten dar bir kulaklık.

Merhaba herkese. 300, taş çatlasa maksimum 350 TL var. FPS oyuncusuyum ve ses kasmak için iyi bir şey olması lazım. Şu zamana kadar hep stereo kulaklık kullandım ama iyi bir şey olursa 7.1'e de geçebilirim. Sizden istediğim bana kulaklık önermeniz. Aklımda Gamepower Luna kırmızı modeli var veya biraz daha para biriktirip MSI DS501 almak var. Ürünün kırmızı renk olmasını istiyorum ona da dikkat edin lütfen. Not: Eğer iyiyse 400 TL kulaklıkta önerebilirsiniz.

Daha önce Rampage model kulaklık kullandım ve kullanan arkadaşlar tanıdıklar oldu hepsi bu durumu yaşadı, bir süre sonra kulaklığın sesini artırırken sağ ve soldaki ses dengesi bozuluyor. Yani örneğin %70 de iken sağ ve sol taraftan eşit gelmiyor iken %75de geliyor istediğin seviyede değil istediğin seviyeye yakın bir değerde eşit olmasını ayarlamak ile uğraşırsınız. Rampage kullaklıkların çoğunda bu durum var.

Gamepower ve Rampage bulaşma.

Daha önce Rampage model kulaklık kullandım ve kullanan arkadaşlar tanıdıklar oldu hepsi bu durumu yaşadı, bir süre sonra kulaklığın sesini artırırken sağ ve soldaki ses dengesi bozuluyor. Yani örneğin %70'de iken sağ ve sol taraftan eşit gelmiyor iken %75'de geliyor istediğin seviyede değil istediğin seviyeye yakın bir değerde eşit olmasını ayarlamak ile uğraşırsınız. Rampage kullaklıkların çoğunda bu durum var.

Aynı sorunu bende yaşadım.
Oynadığın oyunlarda sadece sağ ve sol ile ses kasıyor isen MSI DS501 mantıklı fakat Gamepower luna kullanıcısı olarak kesinlikle öneriyorum 7.1 olması bana göre MSI kulaklıktan daha iyi seçim geliyor çünkü R6 oynuyorum. Eğer gözlük kullanıyorsan luna alma gerçekten dar bir kulaklık.

Daha önce 7.1 kullanmadım o yüzden alışabilir miyim bilmiyorum bir de sadece sağ ile soldan ses kasıyorum ancak karar veremedim kulaklıkta RGB'yi falan pek sevmem Gamepower dada bu yüzden eksi yönüm var ama karar veremedim.

Peki size sorum Trust zamak nasıldır ona da bakmıştım bir ara güzel gibi ama sizce nasıl.

Son düzenleme:

Merhaba HS35'ler 415 liranın altında bulunmuyor piyasada sizin bu gönderdiğiniz sıfır değil mi çok uygun olduğu içingüven.

O kulaklığı kullanan bir tanıdığım yok ama Trust GXT serisi dayanıklıdır fakat kalitelidir diyemem, yine de fiyatına göre genelde F/P olmuştur. İncelemeleri izleyip ona göre karar almanda fayda var.

Bilgi için teşekkürler büyük ihtimalle Trust zamak alacağım görüntü açısındanda HyperX'i andırdığı için hoşuma gitti😊

Yeni konular

Geri
Yukarı