300 TL F/P SSD Tavsiyesi

Bütçe
300
SSD'ler bazı kronik sorunlara sahiptir ve bu sorunlar o ürünü alınca sizin de benzer bir sorun yaşayacağınız anlamına gelir, sorduğunuz ürünlerin hepsinde sorun var diye biliyorum ancak bazı markaların ürettikleri SSD'ler bu tarz kronik sorunlara sahip değildir, bu yüzden bunları öneriyoruz aklınızda soru işareti kalmasın diye anlatmak istedim. @ElJimanstiko
Örneğin bunu önerebilirim.

@ElJimanstiko aşağıdaki konuda bulunan SSD'lerin hiçbirini satın almayın.

Onun dışında arkadaşların önerileri arasından beğendiğiniz modeli de forumda ve internette iyice araştırın. Kronik sorunlu bir model almamanız için linkini paylaştığım konuyu okumanızı öneririm.

O fiyat aralığında Patriot Burst tavsiye ederim, bende kullanıyorum.
HDD'nin saniyede 500MB okuma yazma yaptığına emin misiniz?
HD Tune verileri doğruysa, eminim.

Arkadaşlar peki biraz bekleyip bütçeyi arttırıp 240 GB sorunsuz bir M2 SSD almak mantıklı mıdır, ya da mevcut bütçeyle bulabileceğim 120 GB sorunsuz M2 SSD alsam Sata SSD'ler ile uçuk Bi fark olur mu? Olmaz diyorsanız önerdiğiniz modellere yöneleceğim. Gerçekten cahilim bu depolama birimleri konusunda.. Teşekkürler yorumlarınız için.

Arkadaşlar peki biraz bekleyip bütçeyi arttırıp 240 GB sorunsuz bir M2 SSD almak mantıklı mıdır, ya da mevcut bütçeyle bulabileceğim 120 GB sorunsuz M2 SSD alsam Sata SSD'ler ile uçuk Bi fark olur mu? Olmaz diyorsanız önerdiğiniz modellere yöneleceğim. Gerçekten cahilim bu depolama birimleri konusunda.. Teşekkürler yorumlarınız için.
Oyun oynuyorsanız M.2 gereksiz. Ama render, video edit vb. işlerle uğraşıyorsanız M.2 alın.

Oyun oynuyorsanız M.2 gereksiz. Ama render, video edit vb. işlerle uğraşıyorsanız M.2 alın.
Yani şuan render, video edit vs. uğraşmıyorum ama önceden uğraşıyordum ve seneye de tekrar uğraşmam gerekecek. Fakat şuanlık sadece Win10'u kuracağım ve yer kalırsa da 1-2 tane oyun, program vs. kurarım herhalde.

Geri
Yukarı