300 TL fare önerisi

Nasıl yani hocam.Viper Mini'deki sorunu anlamadım.
hocam forumlarda üzerinde fazlaca konuşulmuş bir konu. viper mininin sensörünün ordaki skatez mousepade sürterek hem kayganlığı azaltıyor hemde ses çıkartıyor. dediğim gibi bu sorunu skatez satın alarak çözmek mümkün ama dert etmeniz gereken bir konu değil. viper miniyi bizzat kullanıyorum her anlamda memnun olduğum bir mouse

Hocam forumlarda üzerinde fazlaca konuşulmuş bir konu. Viper Mini'nin sensörünün oradaki skatez mousepade sürterek hem kayganlığı azaltıyor hem de ses çıkartıyor. Dediğim gibi bu sorunu skatez satın alarak çözmek mümkün ama dert etmeniz gereken bir konu değil. Viper Mini'yi bizzat kullanıyorum her anlamda memnun olduğum bir mouse.

Hocam gerekirse skatez alarak çözebilirim sorun değil asıl mesele CS:GO gibi FPS ve rekabetçi oyunlarda bana kolaylık sağlayıp sağlamayacağı.

Hocam gerekirse skatez alarak çözebilirim sorun değil asıl mesele CS:GO gibi FPS ve rekabetçi oyunlarda bana kolaylık sağlayıp sağlamayacağı.
sağlar hocam çok hafif bir mouse iyide kayıyor viper mininin havadayken bile algıladığını söyleyenler var ama yazılımı üzerinden bunu kontrol edebiliyorsunuz. kablosuda fena değil

Sağlar hocam çok hafif bir mouse iyide kayıyor Viper Mini'nin havadayken bile algıladığını söyleyenler var ama yazılımı üzerinden bunu kontrol edebiliyorsunuz. Kablosuda fena değil.

Hocam son olarak Viper Mini'yi alabileceğim bir link birakir misiniz hangi siteden almalıyım.

Hocam son olarak Viper Mini'yi alabileceğim bir link birakir misiniz hangi siteden almalıyım.
hocam nerde daha ucuzsa ordan alın şuan en ucuz burda gözüküyor game of zone güvenilir yer

hocam viper miniyi boşverin arkadaşın attığını alın viper miniye bin basar. çok iyi indirime girmiş düşünmeden alın indirim bitmeden
Bütçemi aşıyor kargo ücretiyle beraber.
hocam 100tl bile aşsa o mouse alınır 10-15 lirayı boşverin alın stok bitmeden bidaha o fiyata bulamazsınız

Hocam Viper Mini'yi boş verin arkadaşın attığını alın Viper Mini'ye bin basar. Çok iyi indirime girmiş düşünmeden alın indirim bitmeden.

Hocam 100TL bile aşsa o mouse alınır 10-15 lirayı boş verin alın stok bitmeden bir daha o fiyata bulamazsınız.

Maalesef hocam artık Viper Mini'yi sipariş etmiş bulunmaktayim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı