300 TL flash bellek önerisi

Altunay_TR

Picopat
Arkadaşlar 300TL bütçem var. En az 32 GB olursa sevinirim. Mağazadan almak benim için daha iyi olur o yüzden önerilerinizi Vatan Bilgisayar'dan yaparsanız memnun olurum. Yine de farklı sitelerden de öneri yapabilirsiniz.

Yüksek hız oranlarına sahip, ömürlü bir flash disktir. Bende 64 GB ve 256 GB modelini kullanıyorum. 3.0 modeli kalitelidir.

Sizce bu nasıl?

Okuma yazma hızı en az kaç olmalı?

Hocam Adata'yı övenler vardı, Kingston veya SanDisk alabilirsiniz. Ufak bir bellek olsun diyorsanız Cruzer fit alın.

Bu tasarım olarak hoşuma da gitti. Fakat Verbatim 128 GB olmasına rağmen yakın fiyattalar. Ve bu ürünün okuma yazma hızını bulamadım. Öneriniz var mı? Veya bu ürün nasıl?

Sizce bu nasıl?

Okuma yazma hızı en az kaç olmalı?
Hız verileri yok, tahmin ediyorum pek kaliteli değildir.

Vatandan alıcağım diye, 2-3 çeşitsiz ürünlere bakmayın.

Bu da Trendyol linki:
Fiyat farkı için beklemeye değmez bence.
Bu tasarım olarak hoşuma da gitti. Fakat Verbatim 128 GB olmasına rağmen yakın fiyattalar. Ve bu ürünün okuma yazma hızını bulamadım. Öneriniz var mı? Veya bu ürün nasıl?

Vatandan alacağım diye, 2-3 çeşitsiz ürünlere bakmayın.

Aslında hız verileri açıklama kısmında yazıyor ama yine de siz bilirsiniz.

Vatandan alıcağım diye, 2-3 çeşitsiz ürünlere bakmayın.
Bende bu var, 15 yazma 130 okuma, nasıldır? Alınır mı?

Bu da Trendyol linki:
Fiyat farkı için beklemeye değmez bence.

Aslında hız verileri açıklama kısmında yazıyor ama yine de siz bilirsiniz.
Yok. Ondan değil, sen o zaman 300MB/sn yazarsa ona mı inanacaksın? Cruzer Glide tavsiye ediyorum ben, hız değerleri yüksek olan..

Bende bu var, 15 yazma 130 okuma, nasıldır? Alınır mı?
Hocam ben DataTravaler 128GB almıştım, değerleri 8Mb/sn çok yavaştı bu model sanırım.. Alınmaz.

Sanırım bunu alacağım. Sadece video tarzı şeyleri bilgisayara aktarırken kullanacağım. Bazen de ufak işlerim için.

Ama insanlar yavaş demişler. Çok kararsız kaldım. Neyse hepinize teşekkür ederim. Eğer unutmazsam aldığım zaman yazarım.

Geri
Yukarı