300 TL gamepad önerisi

Cisco Roman

Decapat
Gamepad alacağım ama sizce ne almalıyım? Bütçem Maksimum 300TL.
Aklımda şu anlık;
Logitech F310.
Monster Pusat Pro Gaming Wireless gamepad.
Şu anlık bunlar var. Sizce Black Friday bekleyip F710 fiyatlarına bakmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece NBA FIFA oynayacağım Pusat hakkında biraz olumsuz yorumlar var malzeme kalitesi hassasiyet kötü falan diye sizce de öyle mi
Bundan önce Xbox kolu kullandım F310'da kullandım yani kol tipi çok önemli değil sadece parasını veriyim bir daha kol almakla uğraşmak istemiyorum.

F310 4 yıldır kullanıyorum, çok tatmin ediyor FIFA ve Mortal Kombat tarzı oyunlarda.

Peki servis garanti olarak Logitech Türkiye'de nasıl işliyor Monster'ı bir yandan bu yüzden istiyorum eğer sorun olursa direk yardımcı oluyorlar ama Logitech bilmiyorum hiç.
Benim kol için hiç düşmedi hocam işim garantiye fakat Logitech Z33 hoparlörümde ufak bir sorun vardı ses bazen gidiyordu 1 hafta içinde iade ettiler ücreti ben çok memnun kaldım ama bu durum 3-4 sene önce olmuştu.

Peki servis garanti olarak Logitech Türkiye'de nasıl işliyor Monster'ı bir yandan bu yüzden istiyorum eğer sorun olursa direk yardımcı oluyorlar ama Logitech bilmiyorum hiç.
Kuzenimin F710 USB adaptörü kayboldu, mail attı, yurt dışından yenisini gönderdiler ücretsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı