300 TL Gamepad önerisi

Zaten bir konsolun iyiliğini yarış oyunundan anlayamazsınız ki.😅 he anlıyorum derseniz bence daha fazla konuşmaya gerek yok git karşılaştır bakayım hızlı oyunlarda yüksek hassasiyet analogları Logitech polo Smart Monster gibi konsollar Xbox'un karşında nasıl dökülüyor. 🫤
Sim Racing'de anlayamazsın dediniz mi cidden?:D Çok defa kalabalık Assetto Corsa yarışlarında kullandım kolu, hiç denemediyseniz ya da görmediyseniz kalabalık Assetto yarış etkinliklerini bence bilmeden konuşmayın:) CoD'dan bile daha fazla hareket etmeniz gerekiyor analogla birinin çarpmasından kaçarken. Burada F310/F710 diyoruz, fiyatında iyi konsollar diyoruz siz Xbox şunu tokatlıyor bunu tokatlıyor diyorsunuz. Bizde biliyoruz Xbox kolunun iyi olduğunu, peki 300 üstüne bir 900 verecek misiniz siz konu sahibine Xbox kolu alması için?

SIM Racing'de anlayamazsın dediniz mi cidden?:D çok defa kalabalık Assetto Corsa yarışlarında kullandım kolu, hiç denemediyseniz ya da görmediyseniz kalabalık assetto yarış etkinliklerini bence bilmeden konuşmayın:) CoD'dan bile daha fazla hareket etmeniz gerekiyor analogla birinin çarpmasından kaçarken. Burada F310/F710 diyoruz, fiyatında iyi konsollar diyoruz siz Xbox şunu tokatlıyor bunu tokatlıyor diyorsunuz. Bizde biliyoruz Xbox kolunun iyi olduğunu, peki 300 üstüne bir 900 verecek misiniz siz konu sahibine Xbox kolu alması için?

2. ellerde bir sürü temiz Xbox kolu var hatta 500'e bir kol buldum sanırım onu alacağım azıcık daha pazarlık yapabilirsem emin ol araba yarış oyunlarında analog seviyesini ölçemezsin sadece sağa sola kaydır bitmiyor aim almak kadar zor değil 😑😐😑

Zaten bir konsolun iyiliğini yarış oyunundan anlayamazsınız ki.😅 he anlıyorum derseniz bence daha fazla konuşmaya gerek yok git karşılaştır bakayım hızlı oyunlarda yüksek hassasiyet analogları Logitech polo Smart Monster gibi konsollar Xbox'un karşında nasıl dökülüyor. 🫤

Öncelikle en iyi anlayabiliceğin türlerden biri yarış gecikmesiz oynaman gerek geciktiği anda çok yüksek ihtimalde şarambole uçarsın.
Diğeri ise 1200 TL'lik bir ürünle karşılaştıramazsın bu ürünü. F310'na sövmek olur bu karşılaştırma.

2. ellerde bir sürü temiz Xbox kolu var hatta 500'e bir kol buldum sanırım onu alacağım azıcık daha pazarlık yapabilirsem emin ol araba yarış oyunlarında analog seviyesini ölçemezsin sadece sağa sola kaydır bitmiyor aim almak kadar zor değil 😑😐😑

200 TL karşılayacaksan seve seve aldırabiliriz konu sahibine acaba merak ediyorumda nereden buldun o ürünü o fiyata ve orijinal olduğuna yüzde kaç eminsin.

Peki hocam, siz en iyisini bilirsiniz. 300TL ile 1200TL karşılaştırma çok iyi kafa zaten. Ha birde o alacağınız kol sağlamsa (Ki 2. El Xbox gamepadlerinde bir nimet bu) ne güzel sizin için. Bu kafayla devam👌🏿

Öncelikle en iyi anlayabiliceğin türlerden biri yarış gecikmesiz oynaman gerek geciktiği anda çok yüksek ihtimalde şarambole uçarsın.
Diğeri ise 1200 TL'lik bir ürünle karşılaştıramazsın bu ürünü. F310'na sövmek olur bu karşılaştırma.

200 TL karşılayacaksan seve seve aldırabiliriz konu sahibine acaba merak ediyorumda nereden buldun o ürünü o fiyata ve orijinal olduğuna yüzde kaç eminsin.

Fatura ve garanti olduktan sonra ne olabilirdi 8. nesil kollar en fazla 700₺ azıcık araştırma yaparsan ucuza faturalı bir şey bulursun he ben enyayiyim faturasız ürün alacağım diyorsan ayrı konu tabii…

Peki hocam, siz en iyisini bilirsiniz. 300TL ile 1200TL karşılaştırma çok iyi kafa zaten. Ha bir de o alacağınız kol sağlamsa (ki 2. el Xbox gamepadlerinde bir nimet bu) ne güzel sizin için. Bu kafayla devam👌🏿

Çok uzun süredir Xbox 8. nesil kol almaya çalışıyorum piyasayı ve kampanyaları takip ediyorum ve hiçbir yerde 8. nesil veya daha düşüğünün 500 TL ve altında olduğunu görmedim ne sıfır ne ikinci el.
Tabii satan kişi konsolun sadece analoglarını ve trigger'lerini satmıyorsa.

Peki hocam, siz en iyisini bilirsiniz. 300TL ile 1200TL karşılaştırma çok iyi kafa zaten. Ha bir de o alacağınız kol sağlamsa (ki 2. el Xbox gamepadlerinde bir nimet bu) ne güzel sizin için. Bu kafayla devam👌🏿

İnternette kapa kutu bir sürü kol AMD veya Intel fanları olduğunu bilirdim ancak Logitech fanını ilk defa görüyorum.

Fatura ve garanti olduktan sonra ne olabilirdi 8. nesil kollar en fazla 700₺ azıcık araştırma yaparsan ucuza faturalı bir şey bulursun he ben enyayiyim faturasız ürün alacağım diyorsan ayrı konu tabii…

Halâ konu sahibinin iki katı hatta daha üstü fiyat bandında ki ürünü anlatıyorsun bize.
Neyi diretiyorsun anlamadım millet parayı yerden toplamıyor herkesin bütçesi belli.
Parayı kendin vereceksen tamam 300 TL bütçesi olana 700 TL'ye şu var git onu al diyorsun.
Biz araştırmıyor muyuz sanki piyasayı.

Çok uzun süredir Xbox 8. nesil kol almaya çalışıyorum piyasayı ve kampanyaları takip ediyorum ve hiçbir yerde 8. nesil veya daha düşüğünün 500 TL ve altında olduğunu görmedim ne sıfır ne ikinci el.
Tabii satan kişi konsolun sadece analoglarını ve triggerlerini satmıyorsa.

Zaten adam direk 500₺ yazmaz sahibindede direk Xbox kol yazar yazmaz 625 lira 8. nesil çıkıyor azıcık pazarlık yaparsanız zaten en kötü 550 düşürürsünüz.

İnternette kapa kutu bir sürü kol AMD veya Intel fanları olduğunu bilirdim ancak Logitech fanını ilk defa görüyorum.

Logitech fanı değilim o arkadaşında olmadığına eminim.
Logitech genel anlamda çok iyi ürünler çıkarıyor son zamanlarda ona lafım yok ama fanı değilim Microsoft Xbox kolu alabilecek kişi zaten 300 TL'lik gamepad ile uğraşmaz sende Xbox fanısın biz bir şey diyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı