300 TL Gamepad önerisi

Yorumlarda var Online oyun oynayacaksanız analogları taş gibi gerçekten bunun hakkında bir ara Donanım Arşivi forumunda bir şeyler okumuştum.
Allah Allah, hiç görmedim de duymadımda. Geçen Eylül ayından beri F710 kullanıyorum ki F310 ile aynı kol, hiç öyle hissetmedim ve oynadığım oyunlar sim ağırlıklı. Tek sorun triggerları hareket ediyor o da kroniği. 10 kez kötü şekilde düşürdüm kolu taş gibi. Ben zamanında 300 Liraya mı ne almıştım F710'u ve o zaman parasına göre en iyi koldu. Şimdi F310'da öyle rakipleri ya çakma Xbox kolları ya da çoğumuzun duymadığı markalar.

300 lira veriyorsunuz hocam kusursuz bir kol bekleyemezsiniz bu fiyata ki analogları taş gibi de değil kullandım ve konuşuyorum burada.

Hocam bende elime aldım o konsolu BİM'den aldığım 50₺ ilk konsolu tercih ederim ona neredeyse hiçbir farkı yok hatta geçende konsolu duvara fırmatım sinirden içindeki LED'ler ve motorların kabloları koptu ama lehimledim hala kullanıyorum hatta birazdan ETS ve Forza 5 gireceğim yüksek MEB'lara bir konsol alacaksam ben biraz daha para bekler konsolların babası Xbox alırım keyfime bakarım.

Peki siz ne önerirsiniz bu fiyat bandında?

Bu fiyat bandında iyi bir konsol var mı bilmiyorum piyasaya uzun zamandır bakmadım ancak ben hep Xbox'dan yanayım.

Yorumlarda var Online oyun oynayacaksanız analogları taş gibi gerçekten bunun hakkında bir ara Donanım Arşivi forumunda bir şeyler okumuştum.

Açıkçası bu Logitech'e bu kadar para yatıracağıma 200 kağıt daha koyarım giderim Xbox alırım temizinden.
200 TL daha koyup 0 Xbox kolu alabileceğinizi düşünüyorsanız o sayfayı bana da atın lütfen, alayım iki tane.

Hocam bende elime aldım o konsolu BİM'den aldığım 50₺ ilk konsolu tercih ederim ona neredeyse hiçbir farkı yok hatta geçende konsolu duvara fırmatım sinirden içindeki LED'ler ve motorların kabloları koptu ama lehimledim hala kullanıyorum hatta birazdan ETS ve Forza 5 gireceğim yüksek MEB'lara bir konsol alacaksam ben biraz daha para bekler konsolların babası Xbox alırım keyfime bakarım.

Bu fiyat bandında iyi bir konsol var mı bilmiyorum piyasaya uzun zamandır bakmadım ancak ben hep Xbox'dan yanayım.
Siz elinize aldınız ben ise aylardır iki kolu da kullanıyorum hocam, gerek 1 saat gerek 3-4 saat neredeyse her gün ve bu kolları sim racing etkinliklerinde kullanıyorum. Hızlı hareket edilmesi gereken, analog ve triggerların çok fazla ve hızlı kullanıldığı oyunlar yani. Bu kolu BİM'den 50 Liraya aldığınız kolla eş değer tutuyorsanız bence daha konuşmaya gerek yok zaten.

Siz elinize aldınız ben ise aylardır iki kolu da kullanıyorum hocam, gerek 1 saat gerek 3-4 saat neredeyse her gün ve bu kolları SIM racing etkinliklerinde kullanıyorum. Hızlı hareket edilmesi gereken, analog ve triggerların çok fazla ve hızlı kullanıldığı oyunlar yani. Bu kolu BİM'den 50 liraya aldığınız kolla eş değer tutuyorsanız bence daha konuşmaya gerek yok zaten.

Zaten bir konsolun iyiliğini yarış oyunundan anlayamazsınız ki.😅 he anlıyorum derseniz bence daha fazla konuşmaya gerek yok git karşılaştır bakayım hızlı oyunlarda yüksek hassasiyet analogları Logitech polo Smart Monster gibi konsollar Xbox'un karşında nasıl dökülüyor. 🫤

Bence 300 olan sınırı 199 TL arttır. Kol iyi fakat FFB yok. Düz kol yani yazdığın oyunlardan geri besleme almam öyle oynarım diyorsan olur ama benim önerim: F710 linkini bıraktım. 499 TL şu an.
O kadar arttırmaya lüzum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı