300 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
300
Kullanıcıdan çok odadakileri rahatsız edebilir. Kulaklık takınca ses duyulmuyor bile ama kulaklıksız biraz sesli evet yapacak bir şey yok, özellikle yazı yazarken falan rahatsız edebiliyor. Bir süre sonra kulak alışıyor ama.
türkçe olmadığı için ben kullanabilir miyim yani klavyeye bakmadan yazamıyorum sıkıntı olur mu

türkçe olmadığı için ben kullanabilir miyim yani klavyeye bakmadan yazamıyorum sıkıntı olur mu
Böyle gözüküyor. Bence kaliteden ödün vermek yerine bu görünüme alışmak daha mantıklı fakat seçim yine de sizin. Sticker falan da kullanabilirsiniz.
1651939248889.png

Tuşları ezbersen hiç bir sıkıntı olmuyor. Arada yerlerini unutup bakıyorum kafa karışıklığı olabiliyor ama ona da alışılıyor. Yani kısaca, bence bu almamak için bir sebep değil. Bakmadan yazamıyorsan arkadaşın dediği gibi sticker da yapıştabilirsin ama ben gerek duymadım.

Sesi sizi rahatsız ediyor mu?

Sesi sizi rahatsız ediyor mu?

Sesi fazla evet odada iki kişi duruyorsanız biraz sıkıntılı olabilir. Normalde bende ses sevmem fakat bu klavyede tuşlara tıkladığımda tıkladığımın hissini alıyorum ve sesi benim hoşuma gidiyor.

Space tuşunda aşırı yay sesi var tıklayasım gelmiyor.

Sesi fazla evet odada iki kişi duruyorsanız biraz sıkıntılı olabilir. Normalde bende ses sevmem fakat bu klavyede tuşlara tıkladığımda tıkladığımın hissini alıyorum ve sesi benim hoşuma gidiyor.

Shift tuşunda daha fazla bende.

O yay sesi değil stabilizerin sesi. Stabilizerlerin altına bant koyarak ve stabilizer telinin ucunu yağlayarak bu sorunu çözebilirsiniz.

galiba bu klavyeyi alıcam çok da hoşuma gitti aslında hemde fiyatı bence bu özelliklere göre aşırı iyi rampage ve gamepowerdan iyidir büyük ihtimalle

Geri
Yukarı