300 TL Mekanik Klavye Tavsiyesi

Bu klavye nasıl? 186tl 1 aydır kullanıyorum çok memnunum Gamemax GM-X560QU 104 Tuş Gerçek Mekanik Multimedya Oyuncu Klavye incehesap.com
IMG_20190224_101833.jpeg

İyi günlerde güle güle kullanın, gayet güzel ve diğerlerinden bir farkı yok gibi görünüyor. Birçok klavyeye baktım zaten, dışarıdan belirleyici özellikleri olmadığı sürece zaten hepsi hemen hemen aynı. Belli bir bütçeye çıkacağız madem içeriden fark yaratacak bir detayı atlamayalım diye bilenlere soruyorum. Yoksa kullandığınız klavye gayet güzel, her ne kadar ışıklandırması benim tercih etmediğim türden de olsa.

İyi günlerde güle güle kullanın, gayet güzel ve diğerlerinden bir farkı yok gibi görünüyor. Birçok klavyeye baktım zaten, dışarıdan belirleyici özellikleri olmadığı sürece zaten hepsi hemen hemen aynı. Belli bir bütçeye çıkacağız madem içeriden fark yaratacak bir detayı atlamayalım diye bilenlere soruyorum. Yoksa kullandığınız klavye gayet güzel, her ne kadar ışıklandırması benim tercih etmediğim türden de olsa.
Teşekkür ederim.Peki gamepower mirana ve trust gxt 890 Cada nasıl.

Gamepower, Trust gibi markaların kullandığı red switch, blue switch nasıldır bunu çok merak ediyorum açıkçası. Anti-Ghosting özellikleri, switch kalitesi falan nasıldır, teknik açıdan bilen birisi bana açıklarsa çok minnettar olurum. Her ne kadar fiyatları bütçenizi aşacak olsa da Cherry MX Red switch kullanan bir klavye almanızı tavsiye ederim. Bir kere alın yıllarca kullanın. Hyperx Alloy FPS veya Corsair K68 klavyelere bakabilirsiniz.

Miranda birçok defa alsam mı acaba diye kendime sorduğum bir klavye ama arkadasin da belirttiği gibi belli bir bütçeye çıkıyorum, çok da fazla yükseltmek istemesem de tavsiye edilen birşey alayım diyorum.

@Zgrrs Bende 2-3 gündür 200-250 tl civarlarında mekanik klavye aramaktayım Trust gxt 890 almayı dusunuyorum ama trust markası kullanan arkadaslarım oldu coğu memnun kalmadı pek güvendiğim bir firma değil 2 gündür https://www.itopya.com/xpg-infarex-infarex-k20-rgb-blue-switch-mekanik-gaming-klavye/ bu klavyeyi arastıyorum su an piyasadaki en ucuz fiyatı burda hali hazırda indirim varken alsammı almasammı karar veremedim bir türlü

Xpg, listeledigimiz birçok sistem de belleklerini tavsiye ettiğimiz bir marka fakat bilindik bir marka olmak her donanımda aynı kaliteyi verebilecegi anlamına da gelmediğinden tavsiye almak en doğrusu. Fakat o bütçeyle de Sharkoonlardan birini alırım gibi geliyor. Eve gidince bende bakacağım attiginiza.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı