300 TL Preworkout önerisi

EFESHN1903

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda sporda motivasyonum düşük. Özellikle koşarken. Nedenini bilmiyorum okul sonrası çok yorulduğumdan mı haftada 6 idman fazla mı geliyor,

Sebebinden emin değilim. Ama bu durumu düzeltmek için bir pre-workout almaya karar verdim. 200-300₺ arası bir bütçem var yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu arada bu supplmentlerden pek anlamam. Hangisi daha kalitelidir falan bilmem. O konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

Not: MMA yapıyorum.

Sebep %99 oranında bu olabilir. Hele ki adamakıllı beslenmiyorsanız sebep kesinlikle budur.

Bence de o olabilir ancak bunu son zamanlarda yapmıyorum. Birkaç aydır haftada 6 idman yapıyorum. Ve son 2-3 haftadır motivasyonum düşük hissediyorum. Antrenmanları 1-2 haftalığına 2-3 gün azaltmayı denedim. Sonuç aynı. Zaten bu nedenle pre-workout almaya karar verdim.

Pre workout ile düzeleceğini pek sanmıyorum. Genel olarak vitamin eksikliği falan olabilir mi? 6 aydır vücut dayanmış olup şimdi pes etmiş olabilir.

İşte deneyip göreceğiz. Ayrıyeten yakın zamanda maçımda olduğu için antrenmanları azaltmak istemiyorum. Daha önce hiç kullanmadım sonucu ne olacak fikrim yok onun için pek pahalı bir şey almak istemiyorum. Olmadı vitamin takviyesi vs. de deneyeceğim.

Bigjoy Pre Workout bunda ekstra içerik var servis fiyatı daha düşük
ya da ağırsağlamın kahvesi var kendim kahve içiyorum, bi kendine getiriyor.

Geri
Yukarı