Pre Workout önerisi

DARKZONE alacağın firmanin tesislerinde uretiliyor zaten. Kendisi Grizzone yöneticisi ile birebir dost/abi/kardes gibiler. Siz bilirsiniz, bosa para harcıyorsunuz. 31 veyahut DARKZONE aldiginiz zaman cok aylarca bekletmeyin, icemezsiniz. Yersiniz maalesef.
Tamam o zaman cok teşekkürler aileme danisayim.
Hocam 31'e karşılar ama Darkzone'a mı karşı değiller? Değişik bir durum açıkçası, yorumlardaki otistikleri takmayın Zorbaonur'un avel kitlesi onlar.
Tamamdır alırım belki 31 cok teşekkürler ilginiz icin.

31'in bu ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz peki? NOcaffeine PRE-WORKOUT -400 GR 160 SERVİS -AROMASIZ 15 yaşındayım 15 üstü denmiş ama sorun olur mu bilmiyorum kafein yok ve sitrülin malat: 8000 mg klasik mor olan 31 veya turuncu olan 31 mi daha iyi olur bu nocaffeine mi arcanumda var fakat 18 yaş üstü diyor.

Son düzenleme:
31'in bu ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz peki? NOcaffeine PRE-WORKOUT -400 GR 160 SERVİS -AROMASIZ 15 yaşındayım 15 üstü denmiş ama sorun olur mu bilmiyorum kafein yok ve sitrülin malat: 8000 mg klasik mor olan 31 veya turuncu olan 31 mi daha iyi olur bu nocaffeine mi arcanumda var fakat 18 yaş üstü diyor.

Güzel ürün, kafeinin olmaması sorun yaratmaz. Bu bana göre daha iyi mor ve turuncu olana göre, yarım ölçek yani 10 gr alsan bile 4 gr citrulline var piyasadaki çoğu preden daha fazla performans gösterir.

Güzel ürün, kafeinin olmaması sorun yaratmaz. Bu bana göre daha iyi mor ve turuncu olana göre, yarım ölçek yani 10 gr alsan bile 4 gr citrulline var piyasadaki çoğu preden daha fazla performans gösterir.
Tamamdır teşekkürler arcanum zararlı olabilir mi onu alırsam 18+ diyor diğeri 15'di ağustos'da 16 ya gireceğim nocaffeine daha iyi gibi sorun yaratar mı derken yaş olarak sormuştum yanlış anlaşılmış galiba.

Tamamdır teşekkürler arcanum zararlı olabilir mi onu alırsam 18+ diyor diğeri 15'di ağustos'da 16 ya gireceğim nocaffeine daha iyi gibi sorun yaratar mı derken yaş olarak sormuştum yanlış anlaşılmış galiba.

Ben pek bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum, @ikseroo hocamında fikrini almakta fayda var.

Arcanum 20 gram olarak sizi bozabilir ancak, 10 gram vesaire yine göklere cikarir seni. Arcanum yerine mor 31 olanı da alabilirsin, illa arcanum dersen 10-15 gramı gecmeyi deneme. Bu urunu aylarca bekletme, bu ürün aylarca beklemez. Tuğla olur, taş olur, 1-2 ay olmadan icmeye çalışın.

f/p olarak citrüline malat+ beta alanin

Eğer bakanlıktan geçirebildilerse helal olsun. Bakanlık onayları yoksa, içine tükürseler bile haberimiz olmaz yüksek ihtimal. Onay varsa sıkıntı yok, içerikler iyi. Yine de yeni başlayanın kullanacağı ürünler pek değil. Maksimum doz içeriyor.
öneri olarak 2.5gram standartlara göre öneriyo ama 15 gram içeriğini vermiş yani bu kadar için diyo adam etrafından dolanmış

Geri
Yukarı