300 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
300-350
Daha altıncı ayda bir sorun olmayabilir, 2 sene sonra büyük ihtimalle sizin de bazı tuşlarınız basmayacak.

Benim şu an "D", "e" ve "m" tuşlarım basmıyor. Bu klavye ilk piyasaya geldiğinde almıştım, o zaman cahilim tabii.

Eski mausumu ilk aldığımda da arkadaşım aynı şeyi söylemişti 3 yıl kullandım. Markası Rampage'di ve gayet aktif kullandım. O ASUS kullandı ve 2 yıl kullandı.
Logitech ve SS'te çöp. Arctis 3 mikrofon bozuk, Rival 110 optik sorunu, G230 kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor, G300S ilk önce sol tuşu bozuldu garantiden geldi sağ tuşu bozuldu. Fanboyluğa gerek yok bu markalarda çöp.Ürünleride 1-2 yıl boyunca max 2-3 kere yere düşürmüşümdür.Razer Electra V2 kullandım onunda mikrofonundan ses gelmiyordu.
Sesim olduğun için teşekkürler. Söylediklerini bizimde bildiğimizin farkında değiller sadece pahalı olanlar bozulunca görmüyorlar veya görmek istemiyorlar.

Ticket attığınız anda harika cevaplar ile hızlı bir şekilde cevap veriyorlar. O zaman size Gamepower ürünleriniz ile iyi günler. Ne diyeyim ki?

Gamepower kasa harici kullandığım ürünü yok. Şu an memnunum ama fanboyluğada gerek yok. Ben sana diğer markalarda yaşadığım sorunu anlattım. Tamam teknik desteği kötüdür vs. Kalite konusunda iki markada benim için sınıfta kaldı.
@154854984561238 bu mantıkla Ferrari'ye bile çöp dersiniz siz hocam :)

Logitech'in teknik servisi çok iyi çalışıyor.

Bu ürünün bozulmadığı anlamına gelmez. Garantisi bittikten sonra teknik destek kimin umrunda? Ben 2 yılda bir kulaklık değiştirmek zorunda mıyım?
Eski mausumu ilk aldığımda da arkadaşım aynı şeyi söylemişti 3 yıl kullandım. Markası Rampage'di ve gayet aktif kullandım. O ASUS kullandı ve 2 yıl kullandı.

Sesim olduğun için teşekkürler. Söylediklerini bizimde bildiğimizin farkında değiller sadece pahalı olanlar bozulunca görmüyorlar veya görmek istemiyorlar.

Aynen öyle dostum. Markalar evet kötü olabilir. Ama fiyat bu performans bu? Napalım illa SS Logitech için 600-700 TL mi verelim? Arkadaşlar bir klavyeye 700 TL verdikleri için herkesin durumunu iyi sanıyorlar. Biz sanki bilmiyoruz hangisi iyi hangisi kötü alternatif arıyoruz.

Geri
Yukarı