300 TL'lik LED monitör önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Soner Gül

Ziyaretçi
21,5 inçlik, Full HD (1920*1080) çözünürlüğü destekleyen bir LED monitör almayı düşünüyorum. Vatan Bilgisayar'dan baktım şu ikisi uygun gibi geldi:

VATAN COMPUTER - AOC - 21.5" E2243Fws GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Monitör
VATAN COMPUTER - VIEWSONIC - 21.5" VA2231WA-LED GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Monitör

Bunlardan hangisini önerirsiniz? Eğer bunlar kötü diyorsanız Vatan Bilgisayar ya da Bimeks'ten söylediğim kriterlere uygun başka monitör de önerebilirsiniz. Teşekkürler şimdiden.

AOC'yi alabilirsin ince ve zarif duruyor. Ayrıca ek aparat olmadan duvara monte edebiliyorsun. Her açıdan daha avantajlı...

AOC'u alabilirsin ince ve zarif duruyor. Ayrıca ek aparat olmadan duvara monte edebiliyorsun. Her açıdan daha avantajlı...

Ben de AOC'yi düşünüyorum aslında ama kaliteli midir değil midir diye kararsız kaldım.

Ekleme: Monitörde aradığım en önemli özellik fazla göz yormaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Philips'in bu modellerdeki mavi ışık teknolojisi var ekranı açtığınız zaman ekranın çevresindeki mavı kenarlardan gelen ışık gözleri yormuyor. Tercih sana kalmış. AOC kaliteli bir markadır...

Viewsonic gayet kaliteli ve köklü bir markadır. Neden kötüledin anlamadım? Piyasa 1 MS tepki süresi sunan başka marka var mı? CRT monitörlerin babasıydı Viewsonic...

Full hd monitörünü aldım. 4 kere arka arkaya bozuk çıktı. Sonra 5. monitörde 2 ay oldu alalı birden gümledi servise gönderdim. Gelince yarı fiyatına sattım uğraşmaktan bıktm :mad: Şunda 17 crt arçeliğin monitörünü kullanıyorum.Kuzende Philips var 6 senedir kullanıyor.

4 kere bozuk çıkması gerçekten büyük şanssızlık olmuş ama Viewsonic'e kaliteli diyorlar. Gerçi AOC'yi daha çok beğendim, tasarım açısından da çok iyi.

Senin ki büyük şansızlıkmış... Bazen olabiliyor böyle. Ama markayı körü körüne suçlamak doğru olmaz. Yani bir iki üründe olmuştur en fazla.. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı