300 TL'lik LED monitör önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende çalışıyorum paramı nereye yatırsam bilemedim. Ya kaliteli bir direksiyon seti alıp GTA 4 oynuyacam, yada monitör. Aslında işlemci anakart ram değiştirmem gerekiyor ama babam o parayı vermeme izin vermiyor.

Şimdi baktım ama önerdiklerinizin neredeyse hepsi 5ms tepki süresi var. 2Ms neden önermiyorsunuz ?

Vatan'a gelince hep pahalı ama %25 indirimle hep satış rekorlarını kırıyor hemde daha çok müşteri kazanıyor. Bu müşteriler indirim olmadığı zamanda buradan alışveriş yapıyorlar, ticaretleri iyi yani. :D

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bu iki ekran arasında hangisini tercih etmeliyim.

Samsung 21.5 2ms

Fujitsu 23 3ms

Samsung'u kullandığım için tercih ediyorum. Daha hafif ve daha gösterişli ancak fujitsu 23 ekran ve hoparlörü var ve 3ms.
Fiyatlar aynı bu yüzden neyi seçeceğimi bilemedim.
Birde bunlar arasında şu kötü bu özelliği olmamış diyebileceğiniz bir yer varmı ?

Sen onlara inanma benim dediğimi al haa:D
Monitör 1 kere alınır. 10 sene önce LCD monitörler ilk çıktığında 375$ artı KDV ye almış olduğum monitörü kullanıyorum hala.

Ben masraf yapıp led tv alıcam . Hem film izlerim hemde oyun oynarım . Ama HD 4650 ile nereye kadar .

LED TV ile biraz zor oyun oynarsın. LED TV'ye ancak konsol bağlarsan oyun oynarsın. Klavye fare ile ekrana yakından bakmak işkencedir. Ayrıca LED TV'lerde Input Lag mevcut. FPS oyunlarında tökezler.

LED TV ile biraz zor oyun oynarsın. LED TV'ye ancak konsol bağlarsan oyun oynarsın. Klavye fare ile ekrana yakından bakmak işkencedir. Ayrıca LED TV'lerde Input Lag mevcut. FPS oyunlarında tökezler.

Şimdi bu baya büyük bir açıklama. Hep böyle oluyor zaten. Tam birşeye yoğunlaşıyorum sonra birden bir pürüz çıkıyor. :) Peki bu imput lag'ı oyunda fark edemiyim yani almaya değmez mi ki ? Şu anki monitörüm samsung 732n plus. Peki led'i gerçekten almamalıysam lcd'mi alayım yine ?

Birde bir değerlendirme sitesinde bu yorumu gördüm. (Sanki yazdığın yazıyı sınar gibi oldu burak abi ama sormak zorundayım :))
S23B550V inceleme linki: 3.3 ms, 1.8 ms, 5.1 ms, 3.2 ms, 1.8 ms, 5 ms: FPS oyunları için mükemmel denebilecek gecikme ve input lag süreleriyle öne çıkan F/P ürünü.
S22B350H: Bu monitör için S23B550V'nin 22"lik versiyonu diyebiliriz. Aynı zamanda 22" monitörler arasındaki F/P ürünüdür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim diğer monitörüm 23'' LED. LG
FPS, MPS oyunları bilmem ama kardeşim bi kamyon oyunu getirmişti. Truck bilmem neydi. Baara çııra çevirdik. Hatta bir ara kardeşim gerçek kamyon kullandığını sanıp direksiyonu foss foss sağa sola çevirmişti:D
İzleme mesafesi yaklaşık 1 metre. Oyun için direksiyon seti vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı