300 TL'ye Klavye ve Mouse Önerisi

Steelseries Rival 100 + Steelseries mousepad 149 TL alayım mı?

• Al

Oy: 4 50,0%
  • Alma

Oy: 4 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8

mustafamert

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi 300 TL bütçem var klavye ve mouse alacağım. 149 TL'ye Steelseries Rival 100 + Mousepad buldum. Onu almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Masterkeys Lite L klavye ile Corsair Harpoon, G102 farelerinden biri tercih edilebilir. Benim tercihim Corsair Harpoon olurdu. Klavyeyi zaten kullanıyorum. Her ikisinin de incelemesini de yapmıştım, gayet güzel ürünler.

Alındı: Corsair Harpoon Mouse

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masterkeys Lite L klavye ile Corsair Harpoon, G102 farelerinden biri tercih edilebilir. Benim tercihim Corsair Harpoon olurdu. Klavyeyi zaten kullanıyorum. Her ikisinin de incelemesini de yapmıştım, gayet güzel ürünler.

Alındı: Corsair Harpoon Mouse

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rival 100 vs G402 dersek @Akif ?

Klavye olarak Cooler Master Masterkeys Lite L ye karar verdim. 125 TL'ye mouse bakıyorum. Harpoon konusunda kararsızım. Başka öneriniz var mıdır G102 ve Harpoon dışında @Akif

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı