3000 MB/S aşkın ucuz NVMe M.2 SSD önerisi

• Konuyu başlatan xdark
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 228
Patriot daha iyi, bir nevi Exceria Plus muadili Patriot.

Exceria G2 alacaktım normalde ama önerinizle bunu aldım. G2'nin ısınma sorunu olduğunu duymuştum o yüzden harici olarak bir soğutucu blok alacaktım ama hem sizin önermeniz hem hızının yüksek oluşu ve soğutucu bloğunun üstünde gelmesi beni cezbetti. Üstelik DRAM'i de var. Umarım güzel bir deneyim olur benim için. Son olarak attığınız inceleme Patriot VPN100 incelemesine ait. Ama benim aldığım VPN110 farkı nedir bilemedim.

Exceria G2 alacaktım normalde ama önerinizle bunu aldım. G2'nin ısınma sorunu olduğunu duymuştum o yüzden harici olarak bir soğutucu blok alacaktım ama hem sizin önermeniz hem hızının yüksek oluşu ve soğutucu bloğunun üstünde gelmesi beni cezbetti. Üstelik DRAM'i de var. Umarım güzel bir deneyim olur benim için. Son olarak attığınız inceleme Patriot VPN100 incelemesine ait. Ama benim aldığım VPN110 farkı nedir bilemedim.

Öyleymiş.

Öyleymiş.

Umarım pişman olmam hocam. Türkçe de hiç incelemesi yok o yüzden bir tık tırstım :D

Öyleymiş.

Dun gece sipariş ettigim SSD bugün kapima ulaştı. Testleri de yaptım gayet iyi sonuclar verdi ve sicakligi 45'in üzerine çıkmadı. Şu an her şey yolunda gozukuyor.

Dosya Ekleri

• 20240413_142116.jpg
    20240413_142116.jpg
    558,2 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı