3000. Mesajım ve bilgilendirme

Son zamanlarda 3000.mesajımı beklemenizi söylemiştim. Hayalinizdeki gibi olmasın. Kısaca yazmayı çalışacağım ama uzun uzun bir metin olacak gibi. Her neyse, önceden de Sosyal'den ayrılmıştım ve kalıcı olarak ayrılacağımı söylemiştim. Ama yardıma ihtiyacı olan birini gördüm aylar aylar sonrasında. Mecburen yazınca da devamı geldi. Gene neden ayrılıyorsun diyenler olacaksa söyleyeyim. Bir de beğeni için yapmıyorum bu açıklamayı. Kızgın atıp geçin. 😀
Yanlış anlaşılmasın. Geçen ki ani ayrılıktan sonra bile hala mesajlar geliyordu. Dolayısıyla aynı konuşmayı tekrar etmemin bir anlamı yok.

Eki Görüntüle 614330

Bu mesajı atan şahıs başta ciddi ciddi yazmış. Konuyu bilenler bilir. Sonra gene tuhaf tuhaf söylediği şeyi yapmamı söylemişti. Tabi ben seni tınlar mıyım? Tabi ki hayır. Aslında sebebi tek bu şahıs değil. Bu sadece patlamaya katkısı olan bir üye. Bunun gibi insanlar Sosyal'de ağır türedi son zamanlarda. Ayrıca iyice yorulmuştum ve sıkılmıştım. Sakın direkt üstünüze alınmayın. Ama durum bu. Tartışmalar eskisi gibi medeni değil. Bir anda başka yerlere gidiyor. Alakasız mesajlar oluyor. Neyse dağıtmayayım konuyu. Çok çok karşılaştığım insanları görüp etiketlemek istiyorum şimdi. Etiketlediklerim spoiler içerisinde bulunuyor. Spoiler dışında fazla yer kaplıyor da ondan yaptım.
@Jira reis senden daha önce gidiyoruz be. 😅
Windows lisansları hakkındaki konular artık size emanet. Hakkınızı helal edin. Sizi 3000 kez seven bir Stark kaydı gitti bu sefer. Son 24 saat bu konuya bakacağım ve sonra geçmişimden dahil sileceğim. Belki 1 yıl sonra bir göz gezdiririz kimler burada diye ama o da pek mümkün mü bilemiyorum. Ayrıca moderatör arkadaşlarımızdan bana 1 yıl ban atmalarını rica ediyorum. Varsa bir kusurum yorumda belirtin. 😀
Vedalardan nefret ediyorum.
@Hoaxer sana özel dostum. 😅
Ben Iron Man'im.

Eki Görüntüle 614341

Geri
Yukarı