3000 TL G4560 sistem yükseltme

Bütçe
3000 TL
İşlemci olarak: Intel Pentium Gold G5600 3.9GHz Dual-Core İşlemci - HemenTopla
SSD olarak:
RAM olarak:
CORSAIR 8GB (1x8GB) Vengeance Siyah DDR4 3000MHz CL16 Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ekran kartı:
Asus Phoenix GeForce GT 1030 OC 2 GB 64 Bit GDDR5 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Ne kadar iyi önerdim bilemiyorum. Başka arkadaşlarda yardımcı olur zaten.

Hocam teşekkür ederim. Benim aklımda 1050 Ti, 4 GB RAM ve SSD almak vardı. Sizce nasıl olur?

@Buğra Veyis
İşlemci olarak bunu seçin özelleştirmeden:
AMD Ryzen 5 1600 3.20 Ghz 6 Çekirdek 16MB AM4 İşlemci

Tüm sisteminizi satıp üstünede elinizdeki 3000 TL'yi ekleyip bu sistemi alabilirsiniz.
Hocam teşekkür ederim. Benim aklımda 1050 Ti, 4 GB RAM ve SSD almak vardı. Sizce nasıl olur?

1050 Ti almak çok zor tek başına o bütçede. Mecburen hazır sistem alacaksınız eğer 1050 Ti istiyorsanız.

1050 ti almayın hocam,kendi ekran kartınızla idare edin bir süre.şuanki 1050ti'larn satıldığı fiyata belki rtx2060 bulabilirsiniz ileriki süreçlerde.attığım sisteme bakar mısınız hocam @Silinen üye

Kasa önermedim, eski kasayı kullanabilirsiniz. Ayrıca kasalardan çok da anlamadığımı belirteyim, @370423 hocam anlar.

Fiyat 3.022 lira oluyor. Eski ekran kartınızı ve harddiskinizi satmayın ve bu sisteme takın.
Eski sistemden gelecek parayla RAM'i 2 tane alabilirsiniz.
Yanlışım varsa düzeltin hocalarım.
O güç kaynağını bilmiyorum o yüzden bir şey demeyeceğim ona. O ram yerine bu alınabilir:
CORSAIR 8GB (1x8GB) Vengeance Siyah DDR4 3000MHz CL16 Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Onun dışında güzel sistem kasadan bende pek anlamıyorum 😀

@PaaBaba Hocam sistemini satsa bile ekran kartı için üzerine yeniden para eklemesi gerekecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam en son olarak ne diyorsunuz şimdi?

Eğer 1050 Ti istiyorsanız öncelikle tüm sisteminizi satıp. Üstüne elinizdeki parayı da ekleyip. Bir hazır sistem almanız gerekiyor.
Bu dediğim şuanda 1050 ti almak istiyorsanız geçerli ama ileride de geçerli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü ekran kartı stokları düzelmeyecek gibi önümüzdeki yılda.

Güç kaynağınız 400W ve üzeri ise şu anlık yeter ekran kartı alırken yenilersiniz.
Eski kasanızı kullanabilirsiniz bütçeyi aşmadan hallettik hayırlı olsun.
Konuyu okudum ve asla 1050 Ti önermiyorum son çıkan oyunları 60FPS oynatamayacak kadar güçsüz bir karttır. @Buğra Veyis sisteminizi satacaksanız R5 3400G ile APU kurmanız en mantıklısı olur performansı GT1030 kadar vardır (16 GB RAM ile kullanma şartıyla) stoklar düzelince 3.5K verip RTX2060 alabilirsiniz.

Eğer 1050 Ti istiyorsanız öncelikle tüm sisteminizi satıp. Üstüne elinizdeki parayı da ekleyip. Bir hazır sistem almanız gerekiyor.
Bu dediğim şu anda 1050 Ti almak istiyorsanız geçerli ama ileride de geçerli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü ekran kartı stokları düzelmeyecek gibi önümüzdeki yılda.

Hocam benim kasa ne kadar fiyata satılır sizce?

Güç kaynağınız 400W ve üzeri ise şu anlık yeter ekran kartı alırken yenilersiniz.
Eski kasanızı kullanabilirsiniz bütçeyi aşmadan hallettik hayırlı olsun.
güç kaynağım 400W hocam. teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı