3000 TL G4560 sistem yükseltme

Bütçe
3000 TL
@Silinen üye ben de senin amacını anlamıyorum. Bu arkadaş bilgisayardan bizim kadar anlamıyor, piyasayı takip etmiyor ki buraya konu açıyor. Onu yanlış yönlendirmemek görevimiz değil mi?
Siz birkaç mesaj önce dedem yaşındaki 1050 Ti'ı alınır diyordunuz, şimdi 1650'ye döndünüz. Bu fiyatlarda aldıktan sonra yaklaşık 1 yıl sonra fiyatlar düştüğünde üzülecek bu adam.
Yapmayın hocam, ilk mesajlarda attığım sistemi göremediniz.
Ben arkadaş 1050 Tİ istediği için öyle söyledim. 1650'ye felan döndüğümde yok arkadaş yukarıda bana sordu 1650 daha iyi di mi? Diye bende evet dedim. Aklında fikir oluşsun diyede kartların fiyatını attım. Bu fiyata alınmayacağınıda ekledim. Attığınız sistemi göremedim çünkü yeni mesaj atmak yerine eski mesajınızı düzenlediniz. Arada sayfa olduğu içinde bunu göremedim o an.

Bu fiyata yıl sonunda geri düşeceğinin garantisini verebilirseniz tabii ki RTX2060.
Ayrıca o fiyata GTX1650 alınmaz zaten belirtmiştim.
Bir belge olsa elbette gösterirdim ancak analizler bunu gösteriyor zaten ASUS iyi bir marka bu yüzden 3200 civarına anca düşer. Palit ve INNO3D takip edilirse ve GameGaraj indirimleri eklenirse 2700 civarına bile alınabilir.

Bir belge olsa elbette gösterirdim ancak analizler bunu gösteriyor zaten ASUS iyi bir marka bu yüzden 3200 civarına anca düşer. Palit ve INNO3D takip edilirse ve GameGaraj indirimleri eklenirse 2700 civarına bile alınabilir.
Bencede bu fiyatlar düşecek. Ama ne zaman düşer o konuda bir tahminim yok tam olarak. Bencede Asus alınabilir. Ancak bulunursa RTX 2060S alınsa daha iyi olur. Belleği 8 GB ondan diyorum.

Geri
Yukarı